Apple, Resmi Web Sitesinde AirPower'ın Geleceğini Onayladı

Apple, Resmi Web Sitesinde AirPower'ın Geleceğini Onayladı

9to5Mac tarafından Apple Avustralya web sitesinde keşfedilen referans kod, Apple'ın AirPower kablosuz şarj pedini nihayet tanıtacağını gösteriyor.


Apple, 2017 yılında 10. yıl özel iPhone modeli iPhone X’u tanıtırken, cihazlarına ilk kez kablosuz şarj desteği getirdiğini duyurmuştu. Apple, kablosuz şarj özelliği ile birlikte kendisinin geliştirdiği ilk kablosuz şarj pedi olan AirPower’ı da tanıtmıştı. Ancak 2019 yılının ilk çeyreğini bitirmek üzereyiz ve AirPower hala piyasaya çıkmış değil.

9to5Mac tarafından Apple’ın Avustralya web sitesinde keşfedilen <figure class = image-wireless-airpower> referans kodu, Apple’ın 25 Mart’ta düzenleyeceği lansman etkinliğinde ilk kablosuz şarj pedini tanıtacağına dair beklentileri artırdı. Peki AirPower, iPhone ve diğer Apple ürünü sahiplerine ne kazandıracak?

iPhone 8’den bu yana tanıtılan tüm iPhone modelleri kablosuz şarjı destekliyor. Fakat üçüncü parti kablosuz şarj pedi kullanmak zorunda kalıyorlar ve Apple, cihazlar desteklemesine rağmen iPhone’ların kablosuz şarj özelliğini 7.5W ile sınırlandırmış durumda. AirPower ise iPhone’ları 15W hızlı şarj edebilecek.

Daha da önemlisi AirPower, birden fazla cihazı aynı anda kablosuz şarj etmeyi mümkün kılıyor. Bir başka deyişle AirPower ile aynı anda hem iPhone’unuzu hem de Apple Watch ya da AirPods’unuzu şarj edebileceksiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi AirPower, yeni nesil iPhone’larda hediye olarak verilmeyecek.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Goodoffer24, Windows 10 Pro Fiyatında İndirime Gitti
Goodoffer24, Windows 10 Pro Fiyatında İndirime Gitti

Microsoft’un ürünleri, artık çağa ayak uydurdu ve dijital olarak satılan ürün anahtarlarıyla kullanılabiliyor. E-ticaret sitesi Goodoffer24, neredeyse tüm Microsoft ürünlerinin fiyatlarında indirime g...

Google Fotoğraflar Kullanarak Fotoğraflar Nasıl Yedeklenir?
Google Fotoğraflar Kullanarak Fotoğraflar Nasıl Yedeklenir?

Fotoğraflarınızı yedeklemek, saklamak ya da telefonunuzun hafızasında yer açmak mı istiyorsunuz? Google Fotoğraflar ile tüm bunları kolayca yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerle Google Fotoğraflar'ı k...

10 Year Challenge: Telefon
10 Year Challenge: Telefon

Bu haberimizde sizlerle telefonların on sene içerisindeki değişimlerini inceleyeceğiz. #10YearCha...