Steam Fiyatı Toplam 23 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı Toplam 23 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam kütüphanenizi ücretsiz bir şekilde genişletmenin tam vakti. Steam'de toplam 23 TL'ye satılan Divide By Sheep ve Fearless Fantasy, kısa süreliğine ücretsiz oldu.


Bir oyunun en güzel hali, ücretsiz olduğu halidir. Victor Solodilov ve Denis Novikov tarafından geliştirilen bağımsız bir yapım olan Divide By Sheep ve Enter Skies tarafından geliştirilen Fearless Fantasy, an itibarıyla Steam’de ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.

Temmuz 2015 çıkışlı bir oyun olan Divide By Sheep, tek oyunculu modda oynanabilen, macera odaklı bir basit eğlence oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Mayıs 2014 çıkışlı olan Fearless Fantasy ise aksiyon ve macera severler için geliştirilmiş basit ama güzel denebilecek bir RPG oyunu.

Şu ana kadar Divide By Sheep 10 TL, Fearless Fantasy ise 13 TL fiyat etiketiyle oyunculara sunuluyordu. Bugüne geldiğimizde ise her iki oyunu da ücretsiz bir şekilde Steam kütüphanenize eklemeniz mümkün. Divide By Sheep’in mağaza sayfasına ulaşmak için buraya, Fearless Fantasy’nin mağaza sayfasına ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin
Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

2018'in son aylarında gerçekleştirdiği BlizzCon etkinliği ile büyük tepki toplayan Activision Blizzard, 2019'u pas geçiyor. ...

Telefonları Yarış Oyunları İçin Nasıl Direksiyon Yaparsınız?
Telefonları Yarış Oyunları İçin Nasıl Direksiyon Yaparsınız?

Akıllı telefonlarımızla yapabileceklerimiz sadece fotoğraf çekmek, arama yapmak ve internette gezinmek gibi basit işlerle sınırlı değil. Onları oyunlarımız için birer direksiyon hâline bile getirebili...

Tek Soruluk Dev Anket: Hala Facebook Kullanıyor musunuz?
Tek Soruluk Dev Anket: Hala Facebook Kullanıyor musunuz?

Sosyal medya terimini hayatımıza sokan Facebook, artık duraklama dönemine girdi. Son yıllarda değişen kullanım alışkanlıkları nedeniyle insanlar onu terk etmeye başladılar. Peki siz hala Facebook kull...