Steam Fiyatı Toplam 23 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı Toplam 23 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu

Steam kütüphanenizi ücretsiz bir şekilde genişletmenin tam vakti. Steam'de toplam 23 TL'ye satılan Divide By Sheep ve Fearless Fantasy, kısa süreliğine ücretsiz oldu.


Bir oyunun en güzel hali, ücretsiz olduğu halidir. Victor Solodilov ve Denis Novikov tarafından geliştirilen bağımsız bir yapım olan Divide By Sheep ve Enter Skies tarafından geliştirilen Fearless Fantasy, an itibarıyla Steam’de ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.

Temmuz 2015 çıkışlı bir oyun olan Divide By Sheep, tek oyunculu modda oynanabilen, macera odaklı bir basit eğlence oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Mayıs 2014 çıkışlı olan Fearless Fantasy ise aksiyon ve macera severler için geliştirilmiş basit ama güzel denebilecek bir RPG oyunu.

Şu ana kadar Divide By Sheep 10 TL, Fearless Fantasy ise 13 TL fiyat etiketiyle oyunculara sunuluyordu. Bugüne geldiğimizde ise her iki oyunu da ücretsiz bir şekilde Steam kütüphanenize eklemeniz mümkün. Divide By Sheep’in mağaza sayfasına ulaşmak için buraya, Fearless Fantasy’nin mağaza sayfasına ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Dünya'ya Uzak Mesafelerden Gizemli Radyo Sinyalleri Ulaştı
Dünya'ya Uzak Mesafelerden Gizemli Radyo Sinyalleri Ulaştı

Astronomlar, geçtiğimiz günlerde Dünya'ya ulaşan ve daha önce sadece bir defa benzerini gördükleri gizemli radyo sinyalleri hakkında oldukça heyecanlandılar. Galaksimizin çok ötesinden geldiği tahmin ...

Huawei MatePad Pro - Fiyatı ve Özellikleri
Huawei MatePad Pro - Fiyatı ve Özellikleri

Huawei MatePad Pro, teknik özellikleri ve tasarımdaki çarpıcı yeniliklerle tanıtıldı. Yeni tablet serisi, Mate 30 Pro ile benzer özellikler sunmasının yanı sıra ekranındaki kamera deliğiyle dünyada bi...

Samsung, 5G Destekli 'Kapaklı' Bir Telefon Geliştiriyor
Samsung, 5G Destekli 'Kapaklı' Bir Telefon Geliştiriyor

Samsung'un genelde Çin piyasasına sürdüğü "Galaxy W" serisine yeni bir üye geliyor. Çin'de düzenlenen bir fuara afiş asan Samsung, kapaklı ve fiziksel tuşlu Galaxy W serisi için hazırladığı yeni model...