Kullanım Şartları

256

ResimLink sistemi kullanılarak yüklenen tüm dosyaların içeriklerinden yükleyen kişi/kişiler sorumludur. ResimLink'e Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikler yüklenmesi kesinlikle yasaktır.

Yüklenen veya yüklenecek olan dosyalar T.C Yasalarına uygun, kişilik haklarına saldırı içermeyen ve telif hakkı ihlalinde bulunmayan içeriklerden oluşmalıdır. ResimLink sitesine yüklenen içeriklerden dolayı oluşacak maddi/manevi zararlardan kullanıcıların kendileri sorumludur, Kullanıcı telif hakkı başka kişi/kurum da olan dosyaları yüklemeyeceğini kabul eder.

Torrent dosya resimlerioyun/program crack resimleri veya bunları sağlayan içerikler, telif hakkı bulunan resim dosyalarıerotik/pornografik içerik barındıran resimler, şiddet/aşağılama veya bunu teşvik eden içerik, uyuşturucu veya benzeri maddelere teşvik eden içerikler ile rahatsız edici içerikler şikayet üzerine veya genel kontroller üzerine içerik sahibine haber vermeksizin geri dönüşümü imkansız kılacak şekilde sunucularımızdan silinir.

ResimLink üzerinden indirilen veya yüklenen tüm içeriklerden kullanıcılar sorumludur. ResimLink ve yönetimi sitesine herhangi bir şekilde resim dosyası yüklemez ve paylaşmaz.

ResimLink sistemi kullanan kullanıcıların IP kayıtları güvenlik amaçlı tutulmaktadır. Hukuksal bir talep gelmesi durumunda Türkiye Cumhuriyeti resmi kurumları ile paylaşılabilir.

T.C yasalarını ihlale eden, özel hayatın gizliliğine aykırı, kullanım şartlarımızı aykırı vb yasal olmayan durumlarla ilgili bildirimlerinizi İletişim sayfasından bizlere bildirebilirsiniz.

ResimLink sistemini kullananlar yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.