Xiaomi, SIM Kartları Arasında Geçiş Yapmayı Sağlayacak

Xiaomi, SIM Kartları Arasında Geçiş Yapmayı Sağlayacak

Xiaomi, yeni gelecek MIUI güncellemesi ile birlikte SIM kartları arasında geçiş yapabileceğiniz bir kısayol getiriyor. Şirketin iki haftada bir yayınladığı Global Beta ROM güncellemeleri, yapılan bu son güncelleme ile 1 Temmuz’da son buldu ve artık Global Beta ROM güncellemeleri yayınlanmayacak.


Xiaomi’nin dünyada 300 milyondan fazla kullanılan android arayüzü MIUI, hala dünyanın en popüler arayüzleri arasındaki yerini koruyor. Bunun bir sebebi de sahip olduğu zenginlik ve geliştirilebilirliği diyebiliriz. Xiaomi tarafından iki haftada bir yayınlanan Global Beta ROM güncellemeleri ile geliştirilmeye devam eden MIUI, son gelen güncelleme ile kullanışlı bir kısayola sahip oldu. 

MIUI

Yayınlanan son MIUI Global Beta 9.6.27 güncellemesi ile Xiaomi, kullanıcıların bildirim panosundan veri bağlantısı için SIM kartları arasında geçiş yapabileceği bir kısayol sundu. Cihazın kullanıcıları, bildirim panosunun “Hızlı Ayarlar” kısımının hemen altındaki küçük üçgen işaretinin üzerine tıklayıp SIM kartları arasında seçim yapabiliyor. Bu özelliğin amacı ise, veri bağlantısını hangi SIM kartı üzerinden sağlamak istediğinizi seçebilmeniz. 

Bu özelliğe şu anda yalnızca MIUI Global Beta v9.6.27’ye sahip olan kullanıcılar ulaşabiliyor ancak yakın zamanda cihazın stabil rom kullanan kullanıcılarının da bu özelliğe sahip olması bekleniyor. Xiaomi, sevilen arayüzün yeni modeli MIUI 11’i geliştirdiklerini duyurmuştu. Yeni MIUI 11, karanlık mod, ekran süresi, oyun güçlendimeleri gibi birçok özelliğe sahip olacak.  
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
2019 Google Play Ödülleri Yarışmasında Adaylar Açıklandı
2019 Google Play Ödülleri Yarışmasında Adaylar Açıklandı

2019 Google Play Ödülleri, 6 Mayıs tarihinde gerçekleşecek. 40 adayın bulunduğu yarışma, toplam 9 farklı kategoriden oluşacak. ...

World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı
World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Hayatta kalma ve dünyanın sonunu konsept olarak kullanan yapımları seven oyunculara müjde. Bu alanda gayet başarılı olması beklenen World War Z, 16 Nisan'da oynanılabilir olacak. ...

8K'da 120 Hz Görüntü Veren AIO Bilgisayar
8K'da 120 Hz Görüntü Veren AIO Bilgisayar

Sharp, Toshiba için yüksek kaliteli AIO bilgisayarlar üzerinde çalışıyor. Sharp, Toshiba ile...