Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyun ve Uygulamaları

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyun ve Uygulamaları

Android kullanıcıları için hazırladığımız ücretsiz oyun ve uygulama listelerimizin yenisiyle karşınızdayız. Ağustos ayının ilk hafta sonunda pek çok uygulama ve oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu.


Android kullanıcıları, Play Store üzerinde yer alan uygulamaları ücretsiz olarak veya para karşılığında indirebiliyorlar. Ücretli uygulama ve oyunlar ise, dönemsel olarak kampanyalara giriyor. Çok uzatmadan şu anda ücretsiz olan oyun ve uygulamalara geçelim:

RubikCalcPRO: Programmable Calculator (PRO) 

RubicCalcPRO

Normal Fiyatı: 15,99 TL 

Bu sevimli hesap makinemizin olayı, programlanabilir olmasında yatıyor. Özellikle üniversite kayıtlarının yanaştığı şu günlerde, mühendislik veya matematik ağırlıklı bölümler yazacak arkadaşlar bu uygulamayı değerlendirebilir. 

Flags for Photos

flags-for-photos

Normal Fiyatı: 4,69 TL

Türk geliştirici Onur Sağaltıcı tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde fotoğraflara bayrak eklemek mümkün oluyor. Özellikle yurt dışında çok seyahat edenler için güzel ve eğlenceli bir kategorizasyon aracı olabilir. 

VR Sport Tuning Otomobil Fuarı

vr-sports-tuning

Normal Fiyatı: 6,49 TL

Bu uygulama otomobil meraklılarına geliyor. Bu oyunda sanal gerçeklikte otomobillerle uğraşmak, onları modifiye etmek ve istediğiniz gibi şekillendirmek mümkün. Oyunu oynamak için VR modunu kullanmak zorunda değilsiniz.

Toy of War

toy-of-war

Normal Fiyatı: 0,99  TL

Savaş, savaş asla değişmez. Söz konusu oyuncaklar olunca da durum aynı. Bir oyuncak olarak başka oyuncakları da toplayıp dünyayı kötü oyuncaklardan korumaya çalışıyoruz. 

Word Search Champion PRO

word-search-champion

Normal Fiyatı: 16,99 TL

İngilizce olan bu oyunda kelimeleri bulmaya çalışıyoruz. O arada amacımız da şampiyon olmak. Özellikle ingilizcesini geliştirmek isteyenler için son derece zengin bir kelime dağarcığı bulunmakta.

Jumpies 3

jumpies-3

Normal Fiyatı: 6,19 TL

Sonsuza kadar koşmacalı oyunlardan olan Jumpies 3’te hızlı düşünüp doğru zıplayan en çok puanı alıyor.

Demong Hunter VIP - Action RPG

demong-hunter-vip

Normal Fiyatı:  16,99 TL

Türkçe desteği ve otomatik oynama özelliği bulunmaması nedeniyle ülkemizde çok fazla hayranı bulunmayan Demong Hunter, standart bir karakter seçip fantastik diyarda 59068456874506 tane yaratık dövüp o arada 84939 tane görev yaptığımız bir oyun. 
The Legend of Zelda: Link’s Awakening, 2019'da Çıkacak
The Legend of Zelda: Link’s Awakening, 2019'da Çıkacak

Nintendo, 1993 yılının GameBoy classic oyunu The Legend of Zelda: Link’s Awakening oyununu 2019 yılında Switch'e getirecek. ...

23 Sene Sonra Geri Dönen DOOM 64'ten Yeni Bir Fragman Geldi
23 Sene Sonra Geri Dönen DOOM 64'ten Yeni Bir Fragman Geldi

Bethesda, DOOM 64 için resmi bir fragman yayınladı. DOOM 64, aslında 1997'de yalnızca Nintendo 64'te ortaya çıkmıştı ancak 23 yıl sonra bu sevilen DOOM oyunu resmi olarak PC için de yayınlanacak. ...

200 TL Altına Alabileceğiniz 13 Bluetooth Hoparlör
200 TL Altına Alabileceğiniz 13 Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlörler birçok durumda hayat kurtaran cihazlar olsa da kaliteli ve ucuz olan Bluetooth hoparlörleri bulmak fazlasıyla kolay olmayabiliyor. Biz de sizler için hem tasarım hem de performan...