Huawei, EMUI 10 İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı

Huawei'nin akıllı telefonlarda kullanılan arayüzü EMUI'nin son sürümü için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video, EMUI 10'la ilgili bazı detaylar içeriyor.


Çinli teknoloji üreticilerinden Huawei, sadece birkaç gün sonra büyük bir etkinliğe imza atacak. 9 Ağustos'ta başlayacak olan Huawei Geliştirici Konferansı, 11 Ağustos'a kadar devam edecek ve şirket, yeni ürünlerinin tanıtımını yapacak.

Huawei'nin Geliştirici Konferansı, bu yıl daha büyük olaylara gebe. Bunun nedeni geçtiğimiz aylarda Huawei'nin, ABD yönetimi tarafından karalisteye alınmış olması. Şirket bu yıl, çok geniş bir ürün yelpazesinde kullanılabilecek olan yeni işletim sistemini de bu etkinlikler kapsamında tanıtacak.

huawei EMUI 10

Huawei'nin bu etkinliklerde tanıtacağı bir diğer önemli ürünse, Huawei ve Honor'un akıllı telefonlarında kullanılan Android tabanlı EMUI arayüzünün son sürümü EMUI 10. Bu arayüz, Android işletim sisteminin son sürümü olan ve hala beta sürecindeki Android Q'ya dayanacak ve kullanıcılara büyük yenilikler getirecek.

Teknoloji devi şimdiyse, EMUI 10'la ilgili bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan video, EMUI 10'la ilgili pek çok detayı bünyesinde barındırıyor. Bu detaylar, EMUI 10'un kullanıcı arayüzü, özellikleri ve genel kullanım deneyimiyle ilgili. 

İşte Huawei'nin EMUI 10 için yayınladığı tanıtım videosu:

Huawei Geliştirici Konferansı'nın başlamasıyla birlikte hem EMUI 10 hem yeni işletim sistemi hem de yeni işletim sisteminin kullanılacağı ilk ürün olacak olan akıllı ekran ürününü tanımış olacağız.
Sızıntılara Göre Xiaomi Mi A3 Geliştirme Evresinde
Sızıntılara Göre Xiaomi Mi A3 Geliştirme Evresinde

XDA Developers’ın açıklamalarına göre Xiaomi Mi A3 telefonu geliştirme evresinde olabilir. ...

YouTube Artık Arama Geçmişinizi Otomatik Olarak Silecek
YouTube Artık Arama Geçmişinizi Otomatik Olarak Silecek

Gizlilik günümüzde çok önemli bir kavram. Google da gizliliğinizi korumak için yeni bir özelliği YouTube'a ekledi. Bundan sonra YouTube'da yaptığınız aramalar belli bir süre sonra...

ABD’deki Birkaç Google Çalışanı Teknoloji Firmasının İlk Sendikasını Oluşturuyor 2021
ABD’deki Birkaç Google Çalışanı Teknoloji Firmasının İlk Sendikasını Oluşturuyor 2021

Negatif çalışma şartları sebebiyle artan protestoların devamı olarak, Google ve ana şirketi Alphabet Inc’den 200’den fazla işçi , firmaların AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve...