Samsung Türkiye, Galaxy Fold İçin Ön Kayıt Toplamaya Başladı

Samsung Türkiye, Galaxy Fold İçin Ön Kayıt Toplamaya Başladı

Samsung Türkiye, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold için ürün sayfasını yayımladı ve cihazın ön kayıtlarını başlattı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Fold’u şubat ayının sonlarında gün yüzüne çıkardı. Cihazın lansmanı yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirilmiş olsa da resmi olarak hala satışa sunulmuş değil. Dahası, Galaxy Fold’un Türkiye fiyatı dahi henüz bilinmiyor.

Samsung Türkiye, Galaxy Fold’un ürün sayfasını oluşturmuş durumda. Buraya tıklayarak ziyaret edebileceğiniz Galaxy Fold ürün sayfasında cihazın tasarım, deneyim, kamera, performans ve aksesuarları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Galaxy Fold ön siparişe açılır açılmaz haberdar olmak için ön kayıt oluşturabilirsiniz.

“Özel hissettirecek Yeni Galaxy için hemen kayıt olun“ başlıklı sayfada Galaxy Fold hakkındaki son gelişmelerden anında haberdar olmak ve Samsung ürün, servis, promosyon ve diğer pazarlama aktiviteleri hakkında bilgi almak  için karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Muhtemelen cihazın Türkiye fiyatı ön siparişe açıldığında belli olacaktır.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Uygulama

Ücretsiz uygulama avımızın bu haftasında sizler için iOS’te kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamaları derledik. ...

Developer Economics Survey Q2 2019 Geliştirici Anketi
Developer Economics Survey Q2 2019 Geliştirici Anketi

SlashData’nın her yıl dünyanın farklı bölgelerindeki on binlerce, geliştiricinin katılımına açtığı anketi yeniden başladı. Bu yıl anketi dolduran geliştiricilere geçtiğimiz yıllardan daha fazla ödül v...

Xiaomi, Akıllı Lambalarıyla Evinizi Değiştirmeye Geliyor
Xiaomi, Akıllı Lambalarıyla Evinizi Değiştirmeye Geliyor

Evinizde akıllı aydınlatma sistemi kullanmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizin için derlediğimiz listemize göz atmak güzel bir başlangıç noktası olabilir. ...