Samsung Türkiye, Galaxy Fold İçin Ön Kayıt Toplamaya Başladı

Samsung Türkiye, Galaxy Fold İçin Ön Kayıt Toplamaya Başladı

Samsung Türkiye, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold için ürün sayfasını yayımladı ve cihazın ön kayıtlarını başlattı.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Galaxy Fold’u şubat ayının sonlarında gün yüzüne çıkardı. Cihazın lansmanı yaklaşık 2 ay önce gerçekleştirilmiş olsa da resmi olarak hala satışa sunulmuş değil. Dahası, Galaxy Fold’un Türkiye fiyatı dahi henüz bilinmiyor.

Samsung Türkiye, Galaxy Fold’un ürün sayfasını oluşturmuş durumda. Buraya tıklayarak ziyaret edebileceğiniz Galaxy Fold ürün sayfasında cihazın tasarım, deneyim, kamera, performans ve aksesuarları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Galaxy Fold ön siparişe açılır açılmaz haberdar olmak için ön kayıt oluşturabilirsiniz.

“Özel hissettirecek Yeni Galaxy için hemen kayıt olun“ başlıklı sayfada Galaxy Fold hakkındaki son gelişmelerden anında haberdar olmak ve Samsung ürün, servis, promosyon ve diğer pazarlama aktiviteleri hakkında bilgi almak  için karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz. Muhtemelen cihazın Türkiye fiyatı ön siparişe açıldığında belli olacaktır.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Microsoft Xbox One Satış Rakamları
Microsoft Xbox One Satış Rakamları

Oldukça uzunca bir süredir Microsoft tarafından kamuoyu ile paylaşılmayan satış rakamlar ortaya çıktı. Gelen rakamlar hiç de iç açıcı görünmüyor. ...

Mate 30 Pro'nun Ekranında Daha Büyük Kavisler Olacak
Mate 30 Pro'nun Ekranında Daha Büyük Kavisler Olacak

ABD ve Çin arasındaki ticaret savaşından en çok etkilenen şirketlerden biri olan Huawei’nin yeni amiral gemisi Mate 30 Pro ile ilgili bazı yeni bilgiler ortaya çıktı. Iceuniverse isimli Twitter hesabı...

Oyuncuların Gözdesi Olacak Mousepad: Tronsmart Shine X
Oyuncuların Gözdesi Olacak Mousepad: Tronsmart Shine X

Cansız mousepad'lerden bıkmış olanların bilgisayar kurulumlarına renk getirecek olan Tronsmart Shine X, Teknostore farkıyla sizlerle. ...