Assassin's Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

Assassin's Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

Ubisoft, Pazartesi günkü yangının ardından restorasyon çalışmalarına yardımcı olması için 50.000 dolar bağışta bulunmuştu ve oyunu kısa bir süreliğine PC için ücretsiz hale getirmişti. Bu yaşananların ardından oyun, Steam'de pek çok olumlu yorum aldı.


Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, Notre Dame'da oluşan kazadan sonra Assassin's Creed: Unity oyununu ücretsiz bir şekilde tüm oyun severlere sunmuştu. Oyuncular Ubisoft'un bu duyarlı davranışını oldukça takdir etti ve desteklerini belirtmek amacıyla Assassin's Creed: Unity Steam sayfasına olumlu yorum yapmak için akın etti. Oyunun genel incelemeleri hâlâ 'karışık' olarak görünüyor ama son yapılan incelemeler 'çok olumlu' şeklinde oldu. Oyuna son 4 günde 500'den fazla yorum yapıldı. Önceki ay oyun, günde ortalama 10 yorum alıyordu.

Steam'deki yorumların büyük çoğunluğu Notre Dame Katedrali ile ilgili yapıldı ve Ubisoft'un hareketini destekleyici nitelikte yorumlar geldi. Tarihi bu denli etkileyici bir şekilde aktaran oyun için minnettarlıklarını belirtenler ve Notre Dame Katedrali için üzüntüsünü dile getirenlerin sayısı oldukça fazla oldu.

Oyun hâlâ ücretsiz olarak Ubisoft ve Uplay'de bulunuyor. Kampanya, 25 Nisan günü sona erecek. Bu tarihe kadar Assassin's Creed: Unity oyununa ücretsiz olarak buradan sahip olabilirsiniz.
Marvel Hayranları İçin Canlı Duvar Kağıdı
Marvel Hayranları İçin Canlı Duvar Kağıdı

Siz de bir Marvel hayranı ve iPhone kullanıcısıysanız bu canlı duvar kağıdını telefonunuzda kullanabilirsiniz. ...

Android’in Elektronik Kimlik Desteğinin İlk Hedefi: Ehliyet
Android’in Elektronik Kimlik Desteğinin İlk Hedefi: Ehliyet

Son gelen haberlere göre Android'in elektronik kimlik desteğinin ilk hedefi ehliyetler olacak, ardından pasaportlar gelecek. ...

Mozilla, Google Yüzünden Firefox Güncellemesini Geri Çekti
Mozilla, Google Yüzünden Firefox Güncellemesini Geri Çekti

Mozilla, Firefox'un son sürümünde kullanıcılara yeni bir güvenlik önlemi seçeneği sunmuştu. Google hesaplarının bu sistem ile uyuşmaması nedeniyle Mozilla, son güncellesinde geriye dönük bir adım attı...