Assassin's Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

Assassin's Creed: Unity, Yüzlerce Olumlu Yorum Aldı

Ubisoft, Pazartesi günkü yangının ardından restorasyon çalışmalarına yardımcı olması için 50.000 dolar bağışta bulunmuştu ve oyunu kısa bir süreliğine PC için ücretsiz hale getirmişti. Bu yaşananların ardından oyun, Steam'de pek çok olumlu yorum aldı.


Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, Notre Dame'da oluşan kazadan sonra Assassin's Creed: Unity oyununu ücretsiz bir şekilde tüm oyun severlere sunmuştu. Oyuncular Ubisoft'un bu duyarlı davranışını oldukça takdir etti ve desteklerini belirtmek amacıyla Assassin's Creed: Unity Steam sayfasına olumlu yorum yapmak için akın etti. Oyunun genel incelemeleri hâlâ 'karışık' olarak görünüyor ama son yapılan incelemeler 'çok olumlu' şeklinde oldu. Oyuna son 4 günde 500'den fazla yorum yapıldı. Önceki ay oyun, günde ortalama 10 yorum alıyordu.

Steam'deki yorumların büyük çoğunluğu Notre Dame Katedrali ile ilgili yapıldı ve Ubisoft'un hareketini destekleyici nitelikte yorumlar geldi. Tarihi bu denli etkileyici bir şekilde aktaran oyun için minnettarlıklarını belirtenler ve Notre Dame Katedrali için üzüntüsünü dile getirenlerin sayısı oldukça fazla oldu.

Oyun hâlâ ücretsiz olarak Ubisoft ve Uplay'de bulunuyor. Kampanya, 25 Nisan günü sona erecek. Bu tarihe kadar Assassin's Creed: Unity oyununa ücretsiz olarak buradan sahip olabilirsiniz.
Vivo'nun Yeni Telefonu AnTuTu'da Ortaya Çıktı
Vivo'nun Yeni Telefonu AnTuTu'da Ortaya Çıktı

Vivo'nun yaklaşmakta olan "V1936AL" model kodlu yeni telefonu, AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. Şirketin geçtiğimiz dönemlerde piyasaya sürdüğü Vivo Neo 855'e fazlasıyla benzeyen bu telefon, AnTuTu'da...

Microsoft, Brallie Ekran İçeren Bir Xbox Patenti Aldı
Microsoft, Brallie Ekran İçeren Bir Xbox Patenti Aldı

Microsoft, Xbox konsollarında kullanılacak olan yeni bir Brallie ekran aksesuarının patentini aldı. Bahsedilen yeni oyun kumandası, görme yetisi olmayan insanları yakından ilgilendiriyor. ...

Bir YouTuber, Minecraft'ı İki Boyutlu Hale Getirdi
Bir YouTuber, Minecraft'ı İki Boyutlu Hale Getirdi

SethBling isimli bir YouTuber, Minecraft oyununu çok daha farklı bir şekilde oyunun hayranlarına sundu ...