100 GB Dosya Yükleme Destekli Dropbox Transfer Beta'da

100 GB Dosya Yükleme Destekli Dropbox Transfer Beta'da

Dropbox'ın yeni hizmeti Dropbox Transfer'in özel beta süreci başlıyor. Dropbox Transfer, tek seferde 100 GB dosya aktarımını mümkün kılarak büyük boyutlu dosya transferinde önemli bir araç olabilir.


Bulut teknolojileri son yıllarda iyiden iyiye kullanılmaya başlandı. İnternet kullanıcıları, dosyalarını bir bulut platformuna yükleyerek kolaylıkla paylaşabiliyorlar. Bu sistem özellikle de büyük boyutlu dosyaların paylaşılmasında ve saklanmasında büyük rol oynuyor.

Bu haberimizin konusu ise bulut platformlarının önde gelenlerinden Dropbox ile ilgili. Dropbox, yeni hizmeti Dropbox Transfer hizmetinin özel beta sürümünü başlattı. Bu yeni hizmet, özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

dropbox

Dropbox Transfer, dosyaları bulut platformuna eklerken kopyalıyor. Bu da dosyaların orijinal hallerinin karşı tarafa gönderilmesini sağlıyor. Bu sayede yeni sistem, mevcut sisteme göre avantaj sağlıyor. Çünkü mevcut sistemde dosyalar değiştirilirse, alıcı taraf değiştirilmiş dosyaları görüntüleyebiliyor.

Dropbox Transfer ile tek seferde 100 GB'a kadar veri aktarmak mümkün

Dropbox Transfer'in dikkat çeken bir diğer özelliği ise 100 GB boyutlu bir dosyayı tek seferde yükleyebilmesi. Bu da Dropbox Transfer'in, benzerlerine oranla ciddi bir dosya boyut desteği sunması anlamına geliyor.

Üstelik şirket, tüm kullanıcıların bu beta programa katılmasına imkan sağlıyor. Eğer Dropbox'ın bu özel betasına dahil olup yeni özellikleri test etmek ya da ilk kez bir bulut platformunu kullanmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Hizmetin beta sürecinin tamamlanmasının ardından ücretli mi olacağı yoksa ücretsiz olarak tüm kullanıcıların hizmetine mi sunulacağı ise henüz bilinmiyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Cyberpunk 2077'nin Hikayesi Yetişkinleri Ekrana Bağlayacak
Cyberpunk 2077'nin Hikayesi Yetişkinleri Ekrana Bağlayacak

Cyberpunk 2077’nin geliştiricisi CD Projekt RED, Cyberpunk’un oyunculara film gibi bir hikâye anlatması için çalışıyor. Oyunun düz ve sıkıcı bir çizgide ilerlemesini istemeyen baş görev tasarımcısı Pa...

Google Chrome 'White Flash' Sorununu Çözecek
Google Chrome 'White Flash' Sorununu Çözecek

Google Chrome, uzun zamandır kullanıcıların büyük bir kısmını rahatsız eden 'white flash' isimli sorununu çözecek. ...

"Milli Uçağımız 2026'da Göklerde Olacak"
"Milli Uçağımız 2026'da Göklerde Olacak"

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, yerli ve milli savunma sistemleri hakkında açıklama yaptı. Açıklamalara göre yerli ve milli uçağımız 2023'te hangardan çıkacak, 2026'da ise göklerde olacak. ...