WhatsApp Karanlık Moddan İlk Ekran Görüntüleri

WhatsApp Karanlık Moddan İlk Ekran Görüntüleri

WhatsApp, beta uygulaması için yayınlanan son güncelleme ile karanlık mod kodlarını uygulamaya yeniden ekledi. Böylece uygulamanın karanlık modda nasıl görüneceği ortaya çıktı.


Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın uygulama genelinde uygulanacak bir karanlık mod üzerinde çalıştığı bir sır değil. Şirket, geçmişte yayınladığı bir güncelleme ile ayarlar menüsünde geçerli olan bir karanlık modu uygulamanın beta sürüm kodlarına eklemişti ancak 2.19.123 sürümünde karanlık moda dahil tüm kodlar uygulamadan kaldırılmıştı.

WhatsApp, Android beta uygulamasının 2.19.139 sürümü ile karanlık mod kodlarını uygulamaya yeniden ekledi. Üstelik bu kez karanlık mod çağrılar, durumlar ve sohbetler ekranını da kapsıyor. Yine de özelliğin henüz geliştirilme aşamasında olduğunu ve beta kullanıcılarına dahi yayınlanmadığını hatırlatalım.

Paylaşılan ekran görüntülerine göre WhatsApp, ekranı simsiyah hale getiren bir karanlık mod yerine koyu gri arka plan sağlayan bir karanlık mod geliştiriyor. Bu renk paleti, OLED ekranlı telefon sahiplerinin hoşuna gitmeyecek bir seçim. Kişi isimleri gibi metinler hala yeşil renkte görünüyor ancak özelliğin son hali yayınlandığında beyaz renkte olmaları bekleniyor.
Redmi 7 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri
Redmi 7 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Redmi, fiyat/performans kavramını abartan akıllı telefonu Redmi 7'yi resmi olarak tanıttı. Cihaz, sunduğu özelliklere göre oldukça uygun bir fiyat etiketiyle geliyor. ...

Huawei, ABD Yaptırımları Nedeniyle Sesli Asistandan Vazgeçti
Huawei, ABD Yaptırımları Nedeniyle Sesli Asistandan Vazgeçti

ABD'nin yaptırımları sonrasında sıkıntılı günler geçiren Huawei'nin bir yıldır üzerinde çalıştığı bir sesli asistan ürününün yaptırımlar nedeniyle rafa kaldırıldığı ortaya çıktı. Projenin ilerleyen dö...

773 Milyon e-Mail ve 21 Milyon Şifre İnternete Yayıldı
773 Milyon e-Mail ve 21 Milyon Şifre İnternete Yayıldı

Ağızları açık bıraktıran miktarda e-mail ve şifre internet ortamında yayınlandı. Gelmiş geç...