İsyanın Zinciri Sylas, Yarın LOL'e Ekleniyor

İsyanın Zinciri Sylas, Yarın LOL'e Ekleniyor

E-Spor'un başını çeken League of Legends'a yeni bir şampiyon geliyor.


Her yıl "en çok katılımcıya sahip E-Spor müsabakası" unvanına sahip olan League of Legends, ülkemizde gençler arasında büyük bir coşkuyla oynanmaya devam ediyor. Sürekli güncellenen ve yeni şampiyonlara sahip olan oyuna bu sefer rakibinin ulti yeteneğini çalabilen yetenek gücü şampiyonu "İsyanın Zinciri: Sylas" ekleniyor.

Pasif: Petrisit Patlaması

İsyanın Zinciri: Sylas, herhangi bir yeteneğini kullandıktan sonra gerçekleştireceği ilk normal saldırısı ile zincirlerini sallayarak etrafındaki düşmanlara alan hasarı verebiliyor.

Q: Kırbaç Zincir

Zincirlerini savurup yere çarpan Sylas, rakiplerine bu yeteneğiyle hasar veriyor ve az miktarda yavaşlatıyor. Kısa bir süre sonra zincirlerini vurduğu yerde gerçekleşen patlama, rakiplerine bir daha hasar veriyor ve yavaşlatmanın etkisini oldukça artırıyor.

W: Kral Katili

Kral Katili yeteneğiyle rakibinin üstüne atılıp, hasar verip canını iyileştiren Sylas; rakibin canı az ise daha fazla hasar veriyor, eğer kendi canı az ise daha fazla iyileşiyor.

E: Firar / Kaçır

Kısa bir mesafe ileri atılıp kalkan kazanan yeni şampiyon, kısa bir süre içerisinde yeteneğini tekrar kullanırsa savurduğu zincirler ile rakiplerinin üzerine atlayıp onları sersemletip hasar verebilir. Ayrıca bu yeteneğin duvarlardan geçmek için de kullanılabileceğini tahmin ediyoruz.

R: Gasp

Sylas'ın en can alıcı yeteneği olan Gasp yeteneği, herhangi bir rakibin ulti (R) yeteneğini çalmasına olanak tanıyor. Ultileri çalınan rakipler kendi ultilerini kullanmaya devam edebilirken Sylas, ultisini çaldığı rakibin ultisini bir süre boyunca tekrar çalamıyor.

Sylas'ın pasifi oynanışında büyük önem taşıyor. Her yetenekten sonra bir adet normal saldırı gerçekleştirmek verilen hasarı büyük derecede artırıyor. Üzerine gelen düşman yeteneklerinden E yeteneği ile Firar edebilen Sylas, hemen sonrasında aynı yeteneği tekrar etkinleştirerek düşmanına "karşı atak" düzenleyebiliyor. R: Gasp yeteneğiyle birden fazla ultiyi art arda ele geçirebilen Sylas, sonrasında bu ultileri rakip takımı kendi silahlarıyla vurmak için kullanabilir. Yarın yayınlanacak 9.2 yamasıyla oyuna eklenecek olan İsyanın Zinciri: Sylas, oyuncular tarafından merakla bekleniyor.
Death Stranding'in Fragmanı Anlık 160.000 İzleyiciye Ulaştı
Death Stranding'in Fragmanı Anlık 160.000 İzleyiciye Ulaştı

Playstation'ın Twitch hesabından yapılan canlı yayın 160.000 anlık izleyici sayısına ulaştı. Hide...

Galaxy Note10, 45 W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelebilir
Galaxy Note10, 45 W Hızlı Şarj Desteğiyle Gelebilir

Ağustos ayında gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note10’un resmi olarak gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz, ancak telefon resmi olarak çıkış yapmadan önce bir takım sızıntılar ve söylentiler ortaya çıkm...

Bir Hacker: Araçlar Hareket Halindeyken Durdurabilirim
Bir Hacker: Araçlar Hareket Halindeyken Durdurabilirim

Bir hacker, yaptığı açıklamalarda, GPS uygulamaları üzerinden pek çok otomobile ulaştığını ve dilerse bu araçları o an durdurabileceğini ifade etti. ...