Asus ZenFone Max Pro M2'ye Dijital Denge Uygulaması Geliyor

Asus ZenFone Max Pro M2'ye Dijital Denge Uygulaması Geliyor

Asus'un Aralık 2018'de satışa sunduğu akıllı telefonu ZenFone Max Pro M2, Haziran 2019 güncellemesiyle birlikte Dijital Denge uygulaması ve hata düzeltmelerine kavuştu.


Asus’un geleneksel Zen kullanıcı arayüzü yerine stok Android arayüzü kullanan telefonu ZenFone Max Pro M2, geçtiğimiz nisan ayında Android Pie güncellemesi almış ve işletim sisteminin bu sürümü de stok Android arayüzüyle gelmişti. Bir güncelleme daha alacak olan cihaz, bu sefer Dijital Denge de (Digital Wellbeing) dahil olmak üzere bazı kilit Android Pie özelliklerine kavuşuyor.

16.2017.1906.066 sürümlü güncelleme Dijital Denge uygulamasının yanı sıra Haziran 2019 Google güvenlik yamasını da içerisinde barındırıyor. Bunlara ek olarak güncellemenin getirdiği hata düzeltmeleri ise şöyle:

  • Karanlık moddaki güç kapatma ikonu artık siyah değil.
  • FM Radio için yeni bir ikon.
  • Titreşim yoğunluğu artık daha fazla.
  • Kulaklıklarda sorun yaratan düşük ses sorunu düzeltildi.

Güncelleme ilk olarak Japonya’da yayınlanmaya başladı ancak güncellemeyi şu anda indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Eğer ki telefonunuzun kimliği “WW” ile başlıyorsa dosyadaki adı “JP” ile değiştirebilir ve güncellemeyi yapabilirsiniz. Dosyanın 1,55 GB boyutunda olduğunu ve yapacağınız tüm işlemlerde sorumluluğun sizde olduğunu hatırlatmak isteriz.
Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi
Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi

Gürcistan polisinin Amerika ve Almanya gibi ülkelerle ortak olarak yaptığı bir operasyonda çökertilen siber suç çetesi, kurbanlarına 'GozNym' isimli bir yazılımla saldırıyordu. Bugüne kadar 40 bin kiş...

Respawn, Apex Legends'ta Hile Yapan Oyunculara Savaş Açtı
Respawn, Apex Legends'ta Hile Yapan Oyunculara Savaş Açtı

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends'ta hile yapan oyunculara göz açtırılmayacak gibi görünüyor. Respawn'ın ...

Snapchat, Yenilenmiş Android Versiyonunu Yayımladı
Snapchat, Yenilenmiş Android Versiyonunu Yayımladı

Uzun süredir haberlerini yaptığımız Snapchat'in Android için yenilenmiş versiyonu sonunda yayımlandı. ...