5 Yıllık Minecraft Hardcore Mod Karakteri Öldü

5 Yıllık Minecraft Hardcore Mod Karakteri Öldü

Minecraft'ın hardcore modunu 5 yıldır oynayarak dünya rekorunu elinde bulunduran Philza, mağarada uğradı zombi saldırında öldü.


Blokları yerleştirerek kendi dünyanızı oluşturabildiğiniz bir oyun olan Minecraft, milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Sosyal medya üzerinde pek çok içeriğin de paylaşıldığı popüler oyun Minecraft'ın 'Hardcore' isimli bir modu bulunuyor. Bu modda oyuncular karşılarına çıkan engelleri aşarak hayatta kalmak zorundalar. Oynadığı Hardcore modunda 5 yıldır hayatta kalarak dünya rekorunu elinde tutan Twitch yayıncısı Philza, zombilerin saldırısından sağ çıkamadı. 

Philza'nın ölüm anı canlı yayında gerçekleşti. Mağara içerisinde bulunan Philza, kendisine saldıran zombileri püskürtmeye çalışıyordu. Paniğe kapılan Philza, bu saldırılardan sağ çıkamadı. Zombilere dokunan Philza, yanmaya başladı. Daha sonra örümceğe çarparak canı daha da azaldı. Yanmaya devam eden Philza bu şekilde kaçmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Yaşadığı olayın şokunu bir süre atlatamayan Philza, bu anların klibini de paylaştı. Philza'nın klibi 1 milyona yakın kişi tarafından izlendi. Philza'nın 5 yıllık Minecraft hayatının sona erdiği o anlar ise şöyle:

Takipçileri Philza'nın zombilerin gelmemesi için su kovası koyabileceğini, canını yükseltmek içinde elma yiyebileceğini söylediler ancak yayın esnasında yaşanan panik bunlara engel olmuştu.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Android Q'nun Getireceği 7 Yeni Özellik
Android Q'nun Getireceği 7 Yeni Özellik

Android Q Beta 1 sürümünün yayınlanması ile birlikte yeni Android sürümünün bize neler vadettiğini görmüş olduk. Ancak henüz Beta 1 sürümüne sahip olduğumuzdan ilerleyen beta sürümlerinde daha fazla ö...

Onlarca Hatayı Gideren Windows 10 Güncellemesi Yayınlandı
Onlarca Hatayı Gideren Windows 10 Güncellemesi Yayınlandı

Son bir yıldır çok ciddi Windows 10 sorunlarıyla uğraşan Microsoft, belirli Windows 10 sürümleri için build 17134.619 güncellemesini yayınladı. ...

USB'lerin Neden Ters Takılmadığını Tasarımcısı Açıkladı
USB'lerin Neden Ters Takılmadığını Tasarımcısı Açıkladı

Uzun yıllardır hayatımızın içerisinde olan USB girişli cihazlar için bazı açıklamalar yapıldı. İl...