Apple Arcade'e Beş Yeni Oyun Daha Eklendi

Apple Arcade'e Beş Yeni Oyun Daha Eklendi

Apple’ın reklamları ve mikro ödemeleri kaldırdığı abonelikli oyun servisi Apple Arcade’in kütüphanesi büyümeye devam ediyor. Şirket, cuma günü yaptığı açıklamada servise beş yeni oyun daha eklendiğini duyurdu.


Apple’ın abonelikli mobil oyun servisi Apple Arcade’e rol yapma ve platform oyunları da dâhil olmak üzere beş oyun daha eklendi. Apple’ın oyun servisini sürekli olarak güncellemesi de oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca platformdaki diğer oyunlar gibi bu beş oyunu da oynaması ücretsiz.

Bilmeyenler için Apple’ın bu abonelikli oyun servisi, aylık belli bir ücret ödeyerek platform içerisindeki oyunları herhangi bir ek ücret ödemeden oynayabildiğiniz bir hizmet. Türkiye fiyatı 34,99 TL olan Apple Arcade’i beş kişiyle de paylaşabiliyorsunuz.

Eklenen oyunlar

Apple Arcade

Apple Arcade’de reklamlar ve çevrimdışı oyun oynayabilmek için ek indirmeler bulunmuyor. Servisten sadece Apple mobil cihazlarıyla değil Mac bilgisayarlar ve Apple TV’lerden de faydalanılabiliyor. Servisin bir diğer dikkat çeken yönü günümüz mobil oyunlarında sıklıkla görülen mikro ödemelerin bulunmaması.

Apple’ın cuma günü yaptığı açıklamayla Apple Arcade’e eklediği oyunlar ise şunlar:

  • Yaga: aksiyon, rol yapma oyunu
  • Fallen Knight: platform
  • Lifelike: renklerle bezeli sanatsal bir oyun
  • Hogwash: çiftlik temalı bir oyun
  • Tales of Memo: bulmaca oyunu

Apple Arcade’i henüz denemediyseniz, şirket bir aylık ücretsiz bir deneme sürümü de sunuyor. Siz de deneme üyeliğinizi başlatarak Apple Arcade’i deneyimleyebilirsiniz.

Apple Arcade’e eklenen oyunların tanıtım videoları:
Huawei'den Stok Fotoğraf Açıklaması: Yanlış Anladınız
Huawei'den Stok Fotoğraf Açıklaması: Yanlış Anladınız

P30 afişlerinde kullanılan stok fotoğraflar hakkında açıklamalarda bulunan Huawei, fotoğrafların P30 özelliklerine işaret ettiğini, yanlış anlaşılma yaşanabileceğini düşünmediklerini belirtti. ...

Redmi K20 Pro Premium Cool Black Mech, Yarın Satışa Çıkıyor
Redmi K20 Pro Premium Cool Black Mech, Yarın Satışa Çıkıyor

Geçtiğimiz ay K20 Pro'nun Premium Edition'ınını tanıtan Redmi, telefonun Cool Black Mech modelini satışa çıkarmamıştı. Telefonun bu modeli yarın Çin'de 200 yuanlık indirimle satışa çıkıyor. ...

Marvel's Avengers, Kaç Oynanabilir Karakterle Çıkış Yapacak?
Marvel's Avengers, Kaç Oynanabilir Karakterle Çıkış Yapacak?

Şu sıralar geçtiğimiz günlerde yayınlanan Death Stranding ile meşgul olan oyun dünyası, Marvel's Avengers oyununu da dört gözle beklemeye devam ediyor. Oyunun neler sunacağı kadar hangi karakterlerin ...