Apple Arcade'e Beş Yeni Oyun Daha Eklendi

Apple Arcade'e Beş Yeni Oyun Daha Eklendi

Apple’ın reklamları ve mikro ödemeleri kaldırdığı abonelikli oyun servisi Apple Arcade’in kütüphanesi büyümeye devam ediyor. Şirket, cuma günü yaptığı açıklamada servise beş yeni oyun daha eklendiğini duyurdu.


Apple’ın abonelikli mobil oyun servisi Apple Arcade’e rol yapma ve platform oyunları da dâhil olmak üzere beş oyun daha eklendi. Apple’ın oyun servisini sürekli olarak güncellemesi de oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca platformdaki diğer oyunlar gibi bu beş oyunu da oynaması ücretsiz.

Bilmeyenler için Apple’ın bu abonelikli oyun servisi, aylık belli bir ücret ödeyerek platform içerisindeki oyunları herhangi bir ek ücret ödemeden oynayabildiğiniz bir hizmet. Türkiye fiyatı 34,99 TL olan Apple Arcade’i beş kişiyle de paylaşabiliyorsunuz.

Eklenen oyunlar

Apple Arcade

Apple Arcade’de reklamlar ve çevrimdışı oyun oynayabilmek için ek indirmeler bulunmuyor. Servisten sadece Apple mobil cihazlarıyla değil Mac bilgisayarlar ve Apple TV’lerden de faydalanılabiliyor. Servisin bir diğer dikkat çeken yönü günümüz mobil oyunlarında sıklıkla görülen mikro ödemelerin bulunmaması.

Apple’ın cuma günü yaptığı açıklamayla Apple Arcade’e eklediği oyunlar ise şunlar:

  • Yaga: aksiyon, rol yapma oyunu
  • Fallen Knight: platform
  • Lifelike: renklerle bezeli sanatsal bir oyun
  • Hogwash: çiftlik temalı bir oyun
  • Tales of Memo: bulmaca oyunu

Apple Arcade’i henüz denemediyseniz, şirket bir aylık ücretsiz bir deneme sürümü de sunuyor. Siz de deneme üyeliğinizi başlatarak Apple Arcade’i deneyimleyebilirsiniz.

Apple Arcade’e eklenen oyunların tanıtım videoları:
YDS ve YÖKDİL’e Online Olarak Çalışabileceğiniz 10 Uygulama
YDS ve YÖKDİL’e Online Olarak Çalışabileceğiniz 10 Uygulama

YDS ve YÖKDİL hazırlık için kullanabileceğiniz Remzi Hoca gibi uygulamaları ve siteleri sizin için derliyoruz. Bu yazımızda hem yabancı dil sınavı hazırlığı için tercih edilen uygulamaları, hem de YÖK...

Dünya'ya Uzak Mesafelerden Gizemli Radyo Sinyalleri Ulaştı
Dünya'ya Uzak Mesafelerden Gizemli Radyo Sinyalleri Ulaştı

Astronomlar, geçtiğimiz günlerde Dünya'ya ulaşan ve daha önce sadece bir defa benzerini gördükleri gizemli radyo sinyalleri hakkında oldukça heyecanlandılar. Galaksimizin çok ötesinden geldiği tahmin ...

The Legend of Zelda: Link’s Awakening, 2019'da Çıkacak
The Legend of Zelda: Link’s Awakening, 2019'da Çıkacak

Nintendo, 1993 yılının GameBoy classic oyunu The Legend of Zelda: Link’s Awakening oyununu 2019 yılında Switch'e getirecek. ...