Realme X2 Pro’nun Hızlı Şarj Yeteneklerini Gösterdiği Video

Realme X2 Pro’nun Hızlı Şarj Yeteneklerini Gösterdiği Video

Realme, yeni çıkacak olan telefonu X2 Pro’nun, 50 W hızlı şarj desteğinin telefonu ne kadar kısa sürede şarj edebileceğini gösteren bir video paylaştı. Realme X2 Pro, sadece 30 dakikada 0’dan 100’e ulaşabiliyor.


Oppo’nun geçtiğimiz yıl haziran ayında tanıttığı Find X Lamborghini Edition, oldukça dikkat çekici bir telefon olmuştu ve bunu sadece üst seviye donanımı ile değil, hızlı şarj desteğiyle de başarmıştı. Oppo SuperVOOC teknolojisinin yer aldığı akıllı telefon, sadece 35 dakikada 0’dan 100’e şarj olabiliyordu.

Şimdi bu teknoloji Realme’ye de ulaşıyor ve şirketin amiral gemisi X2 Pro’da bu hızlı şarj özelliği yer alacak. Cihazın bu teknolojiyle birlikte ne kadar kısa sürede şarj olduğunu gösteren video ise şirket tarafından yayınlandı. Realme X2 Pro, sadece 30 dakika 53 saniyede tam dolu şarja ulaşabiliyor.

Realme'nin rakiplerine meydan okuduğu hızlı şarj desteği:

Daha önce şirket, yeni telefonun piyasadaki en hızlı ve güçlü işlemci olan Qualcomm’un Snapdragon 855+’tan güç alacağını resmi olarak açıklamıştı. Telefonun ekran tarafında baktığımızda ise 90 Hz yenileme hızı sunan bir panel görüyoruz. Telefon, kullanıcıları depolama konusunda sıkıntıya sokmayacak bir şekilde 256 GB UFS 3.0 depolama alanıyla birlikte gelecek.

Telefonun kamera kurulumu ise dört adet kameradan oluşuyor. 64 MP'lik bir ana kamerayla gelecek olan X2 Pro'da özellikleri henüz belli olmayan telefoto ve ultra geniş açılı kameralar da yer alacak. Özellikleriyle bir hayli merak uyandıran telefon, şirketin agresif sayılabilecek uygun fiyatlarıyla birleşebilirse dünya çapında oldukça ses getirebilir.

Realme’nin yeni amiral gemisi telefonu olan Realme X2 Pro, 15 Ekim’de piyasaya sürülecek. Bu telefon hakkında neler düşünüyorsunuz, ülkemize gelirse almak ister misiniz? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu
Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu

Apex Legends, hızla artan popülerliği sonucunda birçok kişiyi içerisine çekiyor. Bu durumun sonucunda da rekabet fazlasıyla artıyor. Siz de oyunda daha iyi taktiklere sahip olmak istiyorsanız sizler i...

Efsaneler Efsanesi Contra Oyunu PlayStation 4'e Geliyor
Efsaneler Efsanesi Contra Oyunu PlayStation 4'e Geliyor

Oyun tarihinin en ikonik arcade oyun serilerinden biri olan Contra, yeni bir sızıntıya göre PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch'e geliyor. ...

Söylenti: Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı
Söylenti: Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Witcher 3'ün ardından oyun dünyasına adını altın harflerler yazdıran CD Project Red, merakla beklenen Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihiyle ilgili bir hayli suskundu. Konuyla ilgili ilk heyecan verici ge...