George Miller, Death Stranding'in Beklentilerini Yükseltti

George Miller, Death Stranding'in Beklentilerini Yükseltti

Oyuncuların zaten büyük beklenti içerisinde bekledikleri Death Stranding'e bir yorum da büyük bir isimden geldi. Ünlü yönetmen George Miller, oyunun 'büyüleyici' olduğunu dile getirdi.


Hideo Kojima’nın şüphesiz en çok konuşulan yapımı olacak Death Stranding’in çıkışına artık sayılı günler kaldı diyebiliriz. Ancak oyunun kopyası belli başlı inceleme ve haber sitelerine gönderilmiş olsa da kimse oyundan ne beklenmesi gerektiğine cevap veremiyor.

Death Stranding’in bir kopyasına sahip olanlar yalnızca kurum ve kuruluşlarla sınırlı değil. Mad Max: Fury Road ve Neşeli Ayaklar yapımlarından tanıdığımız ünlü yönetmen George Miller da Death Stranding’i oynamış isimler arasında. Miller, oyun hakkında beklentiyi arşa çıkaran açıklamalarda bulundu.

death stranding

Hideo Kojima tarafından Twitter’da yayınlanan videoda Miller’ın oyun hakkındaki yorumlarına yer verildi. Kojima’nın paylaştığı tweeti aşağıda görebilirsiniz. Miller, oyununun ‘büyüleyici’ olduğunu söyledi ve yorum yapmaya devam etti:

Usta sinemacılarda gördüğüm yeteneği şimdi Kojima-san’ın çalışmalarında görüyorum. Tüm o görsel diller, sözdizimleri, etkileyici görüntüler, hepsi oyunda bulunuyor.

Eğer daha önce bilmiyorsanız size Kojima hakkında bilinen bir şeyi söyleyelim. Hideo Kojima, filmlerin büyük bir hayranı ve özellikle Amerikan yapımlarına hayran bir insan. Dolayısıyla zamanında kendine idol gösterdiği birisine yaptığını göstermek inanılmaz derecede ilham verici.

Hideo Kojima’nın ellerinden çıkacak olan Death Stranding, 8 Kasım tarihinde oyuncularla buluşacak. Oyunda zaten Mads Mikkelsen ve Norman Reedus gibi ünlü isimleri göreceğimizi biliyorduk. Son gelen haberlere göre bu isimlerin arasına ünlü komedyen ve sunucu Conan O’Brien da katıldı. Conan’ın oyunda canlandıracağı kişi ise bir yapay zeka karakteri.
Epic Games Store'un 'Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı
Epic Games Store'un 'Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı

Black Friday indirimleri, tüm sektörlerde olduğu gibi oyun dünyasında da etkisini hissettirdi ve birçok oyun platformu oyunların satış fiyatlarında indirime gitti. Bu platformlardan biri olan Epic Gam...

General Mobile GM 9 Plus - Özellikler
General Mobile GM 9 Plus - Özellikler

MWC 2019'da sahne alan General Mobile, şirketin en yeni amiral gemisi GM 9 Plus'ı resmi olarak duyurdu. ...

Apple'dan Dev Adım: iOS ve macOS Uygulamaları Birleşecek
Apple'dan Dev Adım: iOS ve macOS Uygulamaları Birleşecek

Apple, 2021 yılına kadar geliştiricileri iOS ve macOS için ayrı ayrı uygulama geliştirme derdinden kurtarmayı planlıyor. ...