62 TL Değerinde Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

62 TL Değerinde Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Android kullanıcılarını sevindirecek ücretsiz uygulamaların bu haftaki derlemesi, birçok kişiyi mutlu edecek.


Sınırlı süreliğine ücretsiz hâle gelen uygulamalar bir kere indirildiğine, kullanıcısına ömür boyu kullanım imkanı sunuyor. Google'ın mobil işletim sistemi uygulama mağazası Play Store'da her hafta gerçekleşen indirimler ve özel fırsatlar içinse kullanıcılar neredeyse nöbette bekliyorlar. Bu doğrultuda bu yazımızda sizler için tamamen ücretsiz olan 5 adet Android oyun ve uygulamayı derledik.

5. Calculator Vault

Normal fiyatı: 1,89 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

İlk bakışta hesap makinesi gibi gözüken uygulama aslında hiç de öyle değil. Özel verilerinizi başkalarından gizlemenize olanak tanıyan Calculator Vault uygulamasını açtığınızda belirlemiş olduğunuz şifreyi girdiğinizde, saklamış olduğunuz fotoğraf, video ve dahası belgelere erişim sağlayabilirsiniz.

4. File Manager by Augustro

Normal fiyatı: 1,89 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

Android Dosya Yöneticisi'ne alternatif olabilecek File Manager by Augustro, açık kaynak kodlu olmasının yanında, aradığınız dosyayı bulmanıza ve akıllı telefonunuzun dahili hafızasını çok daha başarılı bir şekilde düzenlemenize olanak tanıyor.

3. Manual Camera : DSLR Camera Professional

Normal fiyatı: 25,99 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Akıllı telefonunuzda profesyonel fotoğraf makinelerinde bulunan ince ayarları yaparak çekim yapmanıza olanak tanıyan Manual Camera uygulaması, özellikle yıldırım fotoğrafı yakalamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla hoşuna gidecektir.

2. Yalnız Hacker

Normal fiyatı: 19,99 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Akıllı telefonunuzda bir hacker olma deneyimini yakalama şansını sunan The Lonely Hacker oyununa bir kere başladığınzda zamanın nasıl akıp geçtiğini unutuyorsunuz. İstediğiniz her şeyi hackleyebileceğinizin belirtildiği oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak Play Store'da bulunuyor.

1. Star Wars Pinball

Normal fiyatı: 11,99 TL

Yükleme sayısı: 1.000.000+​

Windows XP'de bulunan ve hemen hemen herkesin bildiği Pinball oyunu, zevkli olmasının yanında arkadaşlar arasında fazlasıyla çekişmeli rekabetlere de sahne olmuştur. Bu doğrultuda Pinball''ın Star Wars temalı neredeyse birebir versiyonu Play Store'da kısa süreliğine ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Her hafta düzenlediği fırsatlarla kullanıcılarını mutlu eden Play Store'un bu haftaki özel indirimlerini sizlerle paylaştık. Kısa süreliğine ücretsiz olan uygulama ve oyunların gerçekten kısa süreliğine (1-7 gün arasında değişiyor) ücretsiz olduğunu akıldan çıkarmamakta ve bu doğrultuda uygulamaları bir an önce indirmekte fayda var.
Adobe Reader Alternatifi Tamamen Ücretsiz 11 Uygulama (PDF)
Adobe Reader Alternatifi Tamamen Ücretsiz 11 Uygulama (PDF)

Bir PDF döküman uygulaması olan Adobe Reader her ne kadar ücretsiz olsa da bazı özellikleri maalesef ücretli. Bu özelliklere de erişmek için Adobe Reader uygulamasının full sürümünü satın alıp indirme...

Mortal Kombat 11'e Üç Kişilik Yeni Bir Oyun Modu Gelecek
Mortal Kombat 11'e Üç Kişilik Yeni Bir Oyun Modu Gelecek

Tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından biri olan Mortal Kombat, çok yaın zamanda yeni bir oyun moduna kavuşacak. Oyun modu sayesinde üç kişilik ekipler halinde dövüşülebilecek. ...

Samsung Galaxy Book Flex ve Galaxy Book Ion - Özellikler
Samsung Galaxy Book Flex ve Galaxy Book Ion - Özellikler

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni premium dizüstü bilgisayarları Galaxy Book Flex ve Galaxy Book Ion’u tanıttı. QLED ekranlara sahip olan modeller, akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj ede...