Kotaku, Watch Dogs 3'ün Londra'da Geçeceğini Duyurdu

Kotaku, Watch Dogs 3'ün Londra'da Geçeceğini Duyurdu

Dünyaca ünlü oyun inceleme ve haber sitesi Kotaku, merakla beklenen Watch Dogs 3 için uzun bir süredir ortalıkta dolanan, oyunun Londra'da geçeceği söylentilerini doğruladı. Watch Dogs 3 adına bu önemli bilginin paylaşıldığı haberde bir sonraki Assassin’s Creed oyunu hakkında da bazı ipuçlarına yer verildi.


Tom Clancy’s The Division 2 ile oyuncuların beklentilerini büyük oranda karşılayan Ubisoft'un yeni yapımları tüm dünyada merakla bekleniyor. Popüler oyun haber sitesi Kotaku da oyuncuların merakının bir kısmını giderecek yeni bilgiler paylaştı. Kotaku'dan Jason Schreier'ın haberine göre Ubisoft'un 2019'da piyasaya sürülmesi beklenen oyunu Watch Dogs 3 Londra'da geçecek.

Ubisoft'un henüz resmi olarak onaylamadığı Watch Dogs 3 için oyun fuarı E3 2019'u beklememiz gerektiğinin belirtildiği haberde bir diğer Ubisoft yapımı Assassin’s Creed'in yeni oyunu için de bazı ipuçlarına yer verildi. Schreier’a göre bir sonraki Assassin’s Creed oyunu, 2020 senesinde 'Viking' temasıyla karşımızda olacak.

Şu anda PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir durumda olan Watch Dogs 2 için de yeni bir yamanın yolda olduğunu söyleyen Schreier, yaptığı açıklamalarla Ubisoft'un yeni yapımları hakkında ortaya atılan iddiaların bir kısmını da doğrulamış oldu. Schreier'ın söylediklerinin doğru olup olmadığını 11 Haziran 2019'da gerçekleştirilecek E3 2019'da göreceğiz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Steam Fiyatı 49 TL olan Oyun, Epic Games'te Ücretsiz Oldu
Steam Fiyatı 49 TL olan Oyun, Epic Games'te Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Steam karşısında elini güçlendirmek ve kullanıcı çekmek için hayata geçirdiği her hafta ücretsiz oyun politikasına son hız devam ediyor. Mağazanın bu hafta Metro 2033’ten sonra verdi...

Adobe Lightroom İçin 8 Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Tüyosu
Adobe Lightroom İçin 8 Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Tüyosu

Mobil fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Lightroom'u kullanarak olağanüstü fotoğraflar yaratmak ister misiniz? Sizin için hazırladığımız bu rehber sayesinde Android ve iOS cihazlarınız için Adobe Lig...

Google, Inbox'u Test Platformuna Çevirecek
Google, Inbox'u Test Platformuna Çevirecek

Google, gelecek ay Inbox uygulamasını sonlandıracağını açıklamıştı. Bazı kaynaklardan gelen bilgilere göre, teknoloji devi bu platformu Gmail uygulamasının, Android için olan özelliklerini geliştirmek...