Devil May Cry 5'in Hayatta Kalma Modu Nisan Ayında Geliyor

Devil May Cry 5'in Hayatta Kalma Modu Nisan Ayında Geliyor

Fiyatıyla üzen ancak grafikleriyle yüz güldüren Devil May Cry 5, 1 Nisan'da ücretsiz bir hayatta kalma moduyla oyuncuların karşısında olacak.


8 Mart'ta oyunseverlerle buluşan Devil May Cry 5, Türkiye'deki fiyatıyla oldukça can yakmış ve tepki çekmişti. Serinin en iyi oyunu olarak nitelendirilen ve oyuncular tarafından da çok sevilen oyun için 1 Nisan'da yeni bir hayatta kalma modu sunulacak.

Bloody Palace adıyla yayınlanacak bu yeni mod, ana hikâyede olduğu gibi yine tüm karakterleri tercih etmeye izin verecek. Bloody Palace, optimizasyonu ve üst düzey grafikleriyle ilgiyi üstüne çeken Devil May Cry 5'e yeni bir soluk getirecek gibi duruyor.

Bahsi geçen hayatta kalma moduyla birlikte satışları da yükseltmeyi planlayan Capcom, umuyoruz ki oyunun Türkiye fiyatına da indirim yapar. Devil May Cry 5'in tüm platformlardaki fiyatları şu şekilde:

Steam

Standart Versiyon: 399 TL

Deluxe Versiyon: 426,60 TL

PlayStation Store

Standart Versiyon: 399 TL

Deluxe Versiyon: 469 TL

Microsoft Store (Xbox One)

Standart Versiyon: 400,50 TL

Deluxe Versiyon: 468,75 TL

Tüm bunlara ek olarak Devil May Cry 5'in sistem gereksinimlerine yukarıdaki ilgili haberden ulaşabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Acer Yeni Monitörleriyle Tepki Süresini Neredeyse Yok Ediyor
Acer Yeni Monitörleriyle Tepki Süresini Neredeyse Yok Ediyor

Acer, geçtiğimiz günlerde tanıttığı Predator modeli monitörüyle tepki süresini aşırı yükleme modu ile 0,4 ms’lere kadar indirmişti. Şimdi ise Acer, başka bir monitörle daha resmen tarih yazıyor. ...

Huawei, P Smart (2019)'un Adını Değiştirdi
Huawei, P Smart (2019)'un Adını Değiştirdi

Huawei, Avrupa'nın bazı bölgelerinde P Smart (2019) model telefonunu satışa sundu. Fakat şirketin yeni planları, Avrupa dışındaki pazarlarda telefonun adını değiştirmek üzerine. ...

Google Pixel 4 XL, En İyi Telefon Ekranına Sahip
Google Pixel 4 XL, En İyi Telefon Ekranına Sahip

DisplayMate, geçtiğimiz gün tanıtılan Google Pixel 4 XL’ın ekranına A+ derecesini verdi. DisplayMate üzerinde alınabilecek en yüksek puana layık görülen Google Pixel 4 XL, geçtiğimiz gün New York’ta d...