Samsung Galaxy S10, Kripto Paralara Özel Depolamaya Sahip

Samsung Galaxy S10, Kripto Paralara Özel Depolamaya Sahip

Bizzat Samsung tarafından açıklanan özelliğe göre Galaxy S10, blok zinciri anahtarları için özel bir güvenli depolama birimine sahip.


Samsung, 2019 yılının en popüler akıllı telefonlarından biri olacak Galaxy S10’u resmen tanıttı. Bir akıllı telefonun popüler olması için şık olması, performanslı olması, uzun bir pil ömrü sunması önemlidir. Fakat bir telefon ‘en’ olmak istiyorsa günün trendlerini de muhakkak takip etmelidir.

Bunun farkında olan Samsung, günümüz trendlerine ayak uydurdu ve Galaxy S10’un içinde blok zinciri servisleri için şahsi anahtarlar barındıran özel bir güvenli depolama birimi ekledi. Daha basit açıklamak gerekirse Galaxy S10’un içinde kripto para anahtarlarınızı saklayabileceğiniz özel bir depolama birimi bulunuyor.

Galaxy S10 lansmanı öncesinde cihazın kripto para birimi cüzdanları ve DApp’ler için destek sunacağı yönünde pek çok söylenti bulunuyordu. Hatta sızıntı belgelerin gösterdiği cihazın destekleyeceği kripto para listesinde Ethereum (ETH) cüzdanı seçeneği dahi bulunuyordu. Fakat Samsung, lansman sırasında herhangi bir kripto para biriminin adını geçirmedi.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Bilgisayar Yapmayı Mümkün Kılan 10 Dolarlık PCB
Bilgisayar Yapmayı Mümkün Kılan 10 Dolarlık PCB

Raspberry Pi gibi küçük, tek kartlık bilgisayarları elde taşınabilir bir bilgisayar haline getiren bu PCB, sadece on dolarlık fiyatıyla da göz dolduruyor. ...

PlayStation 5'te PS4'ten Eski Oyunları da Oynayabileceksiniz
PlayStation 5'te PS4'ten Eski Oyunları da Oynayabileceksiniz

Gün geçmiyor ki, PlayStation 5 ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atılmasın. 2020 yılında piyasaya çıkacağı kesinleşen yeni nesil oyun konsolunun, PlayStation 4'ten daha eski sürümleri de destekley...

Tesla Roadster, Dünya'ya Ne Zaman Çarpacak?
Tesla Roadster, Dünya'ya Ne Zaman Çarpacak?

2018'in Şubat ayında SpaceX tarafından Falcon Heavy roketiyle uzaya gönderilen Tesla Roadster, uzaydaki yolculuğuna devam ediyor. Bilim insanlarının yaptığı son çalışmaya göre, Tesla'nın yolculuğu bir...