Galaxy S10 Ailesi, Netflix'in Videolarını Destekleyecek

Galaxy S10 Ailesi, Netflix'in Videolarını Destekleyecek

Sansung'un yeni S10 ailesi, HD ve HDR kalitesindeki videoları oynatması için Netflix tarafından onaylandı.


Netflix’in Android platformundaki uygulaması, sadece Widevine L1 desteği mevcutsa HD veya HDR kalitesindeki videoları oynatmaya izin veriyor. Hatta bu destek olsa bile, Xiaomi POCO F1’de gördüğümüz gibi bütün cihazlar için garanti verilmiyor. Netflix’in HD veya HDR videoları oynatabileceğiniz cihazların listesini buradan inceleyebilirsiniz.

Samsung’un yeni tanıtılan Galaxy S10, S10e ve S10+ cihazlarının hepsi, HD ve HDR kalitedeki videoları oynatması Netflix tarafından onaylandı. Buna ek olarak Netflix, Galaxy M10, M20 ve M30 cihazlarını da HD video desteği listesine ekledi.

Son olarak, Qualcomm Snapdragon 675, Qualcomm Snapdragon 710 veya Qualcomm Snapdragon 855 kullanan cihazların da Netflix’in HD video desteği bulunan telefonlar listesine girdiğini de belirtelim. Bu demek oluyor ki, yeni tanıtılan Xiaomi Mi 9, Xiaomi Redmi Note 7 Pro ve Nokia 8.1 gibi telefonlar da Netflix’in HD videolarını görüntüleyebilecek.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Safari, iOS ve MacOS'de Güncellendi
Safari, iOS ve MacOS'de Güncellendi

Güncellenen Safari, kullanıcıların izlerinin takip edilmesinin bir önüne büyük ölçüde geçiyor. Ma...

Honor View 20'nin Global Lansmanı Paris'te Yapıldı
Honor View 20'nin Global Lansmanı Paris'te Yapıldı

Huawei'nin alt markası olan Honor'ın amiral gemisi telefonu Honor View 20'nin fiyatı ve özellikleri belli oldu. ...

Uçaklardaki Kablosuz İnternet, 2 Yıl İçerisinde Gelişme Göst
Uçaklardaki Kablosuz İnternet, 2 Yıl İçerisinde Gelişme Göst

Uçaklarda sağlanan kablosuz internet hizmeti genel olarak sıkıntılı oluyor. Hizmet sağlayıcısı Gogo, yapacağı geliştirmeler ile bu sorunu çözmeyi hedefliyor. ...