Samsung, Yeni Bir Galaxy A50 Üzerinde Çalışıyor

Samsung, Yeni Bir Galaxy A50 Üzerinde Çalışıyor

Samsung, 2019 yılının başlarında duyurduğu Galaxy A50 modelinin yenilenmiş bir sürümü üzerinde çalışıyor. Geekbench testlerinde ortaya çıkan bu yeni model, mevcut Galaxy A50 ile aynı donanımsal özelliklere sahip.


Samsung'un bu yeni modeli, Galaxy A50s olarak geçiyor ve SM-A507FN kod ismine sahip. Geekbench testlerinde ortaya çıkan bu model, üç kez teste tabii tutulmuş durumda ve her üç testte de neredeyse aynı sonuçları veriyor.

Bu testlerin herhangi bir tanesinin ayrıntılarını öğrenmek istediğimiz zaman ise, karşımıza çıkan sonuçlar, Samsung'un yenilenen Galaxy A50s modelinde kullanılan donanımın, mevcut Samsung Galaxy A50 ile aynı olduğu ortaya çıkıyor.

İşte Samsung Galaxy A50s'in aldığı işlemci testi puanları;

samsung

Test sonuçlarına göre Samsung Galaxy A50s; 8 çekirdekli Exynos 9610 işlemci kullanacak ve 4 GB RAM ile desteklenecek. İşletim sistemi olarak Android 9 Pie bulunacak. 

galaxy a50s

Bu kadar benzerliğin olması, tamamen aynı bir telefon modelinin yeni olarak piyasaya sürülmesini anlamsız kılıyor. Bu da Samsung Galaxy A50s'in farklı bir batarya kapasitesine, farklı ekran boyutuna ve farklı kameralara sahip olacağı anlamına geliyor.

Samsung'un bu yeni modeli ne zaman duyuracağı ve piyasaya ne zaman süreceği ise henüz bilinmiyor.
Microsoft'tan, Windows'un Yavaş Kapanmasıyla İlgili Açıklama
Microsoft'tan, Windows'un Yavaş Kapanmasıyla İlgili Açıklama

Microsoft, 10 Ekim 2018 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunduğu Windows 10 1809 sürümünde oluşan bir hatayla ilgili açıklamalarda bulundu. Bilgisayarların yavaş kapanmasına neden olan bu sorunun US...

51. Bölge Etkinliği Kurucusu, Bir Festival Üzerine Çalışıyor
51. Bölge Etkinliği Kurucusu, Bir Festival Üzerine Çalışıyor

İnterneti kasıp kavuran 51. Bölge Facebook etkinliği, kısa bir süre önce bir festivale dönüştürüleceği konusunda söylentilere konu olmuştu. Yeni çıkan haberlere göre etkinlik hazırlama aşamasına geldi...

Apple WWDC 2019’da ARKit 3’ü Duyurdu
Apple WWDC 2019’da ARKit 3’ü Duyurdu

Apple WWDC 2019’da artırılmış gerçeklik konusunda duyurular yaptı. Apple, artırılmış gerçeklik konusunda yeni özellikler getirdiği ARKit 3’ü duyurdu. ...