Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor

Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor

Rocket League, yaz mevsimini 80’leri geri getirerek kutlayacak. Psyonix, bugün yaptığı açıklamada Radical Summer etkinliğiyle birlikte yeni kozmetik eşya, savaş arabaları, yeni oyun modları ve daha birçok şeyin geleceğini belirtti.


Etkinlik süresince oyuncuların kazanabileceği Ghostbusters, Knight Rider, Back to the Future, E.T. the Extra-Terrestrial, The Goonies, Karate Kid, DreamWorks Voltron Legendary Defender, WWE temalı eşyalar gibi çok sayıda ürün olacak. Ayrıca etkinlik tam 9 hafta sürecek.

Premium DLC’ye gelince Psyonix, 2 yeni savaş arabası tanıttı. Knight Rider’dan K.I.T.T ve GhostBusters’dan ECTO-1 araçları ek paketin içinde olacak. K.I.T.T’nin ne zaman geleceği belli değil ancak ECTO-1, 10 Haziran’da 11,41 TL karşılığında satın alınabilecek. 

Bunlara ek olarak 3 yeni sınırlı süreli oyun modu tanıtılıyor. 10 Haziran-1 Temmuz arasında, 'Ghost Hunt' modu aktif olacak. Bu modda oyuncular, proton akışı güçlendirmelerini kullanarak ‘hayalet top’u rakibin alanında tutmaya çalışacaklar. 1 Temmuz-22 Temmuz arasında ise Spike Rush modu aktif hâle getirilecek. Bu modun aktif olduğu süre boyunca oyunculara ‘Spike’ güçlendirilmesi verilecek.

Son olarak da 22 Temmuz-12 Ağustos arasında Beach Ball isimli mod devreye girecek ve oyuncular, oyunu büyük bir plaj topuyla ve düşük yerçekimiyle oynayacaklar. 80’lerle dolu Rocket League Radical Summer etkinliği, 10 Haziran’da tüm platformlarda oynanabilir durumda olacak. 
Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'de 18 TL karşılığında satılan FootLOL: Epic Fail League isimli eğlenceli oyun, Indiegala'da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. ...

Thuraya X5-Touch - Fiyatı ve Özellikleri
Thuraya X5-Touch - Fiyatı ve Özellikleri

Ülkemizde 15 bin 500 TL'lik fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken ve dünyanın ilk Android işletim sistemli uydu antenli telefonu olma özelliğine sahip Thuraya X5-Touch piyasaya sürüldü. Telefon, dünyanın...

Samsung Galaxy S10 Başka Cihazları Kablosuz Şarj Edebilecek
Samsung Galaxy S10 Başka Cihazları Kablosuz Şarj Edebilecek

Samsung, yeni amiral gemisine kablosuz şarj aktarma özelliğini getirebilir. Galaxy ailesinin 10. ...