Samsung, Galaxy M30'un Tanıtım Tarihini Açıkladı

Samsung, Galaxy M30'un Tanıtım Tarihini Açıkladı

Samsung, Galaxy M30'un lansmanının 27 Şubat'ta gerçekleşeceğini açıkladı. Galaxy M30, Samsung'un uygun fiyatlı orta seviye telefon serisi Galaxy M'in üçüncü üyesi.


Samsung Mobile Hindistan'ın bugün paylaştığı tweet, Galaxy M30'un tanıtım tarihini doğruluyor. M serisinin yeni üyesi, 27 Şubat Çarşamba günü Türkiye saatiyle 15.30'da tanıtılacak. 3 arka kameraya sahip olacak olan M30'un ortadaki kamerası, A8s'te olduğu gibi bir halka içine alınmış. Ön tarafta ise Infinity-O değil, Infinity-U ekran ile karşılaşıyoruz.

Son raporlar, M30'un LCD yerine AMOLED bir ekranla geleceğini söylemişti. Hatırlayacak olursak Galaxy M10, M20 ve hatta Galaxy A8'lerin tüm cihazları LCD bir ekrana sahipti; bu yüzden M30'da AMOLED kullanılması biraz şaşırtıcı. Fiyatlandırmaya baktığımızdaysa M serisinin uygun fiyat politikası nedeniyle M30'un da pahalı olmayacağı biliniyor. Telefon, yurt dışında yaklaşık 210 dolarlık ( ~ 1100 ₺) fiyatıyla ilgi çekici bir seçenek olsa da, Türkiye'deki fiyatlar için aynı şeyi maalesef söyleyemeyebiliriz.

M20'de olduğu gibi Exynos 7904 işlemciye, 4GB RAM'e, 5000 mAh bataryaya sahip olan M30, Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkacak. Eski Android sürümüne üzülmeye ise gerek yok, çünkü Samsung'un çok yakın bir süre içerisinde Android 9 Pie sözü vermesi bekleniyor. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Vivo11i'nin GeekBench Testinin Sonuçları Ortaya Çıktı
Vivo11i'nin GeekBench Testinin Sonuçları Ortaya Çıktı

Android Pie ile karşımızda olacağı kesinleşmiş olan Vivo 11i'nin çok beklenen GeekBench skoru ortaya çıktı. 2018'de Çin'de başlatılan kapalı beta programına dahil edilmeyen cihazın, güncellemeyi ilk a...

Spotify Premium Üyelik Fiyatları - 2020
Spotify Premium Üyelik Fiyatları - 2020

Dünyanın en popüler müzik uygulaması Spotify, ücretli üyelik paketlerine zam yaptı. Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak yeni fiyatlar ile bireysel, öğrenci ve aile paketlerinin fiyatlarında yükseliş...

WhatsApp, Şüpheli Gruplardaki Kullanıcıları Banlıyor
WhatsApp, Şüpheli Gruplardaki Kullanıcıları Banlıyor

WhatsApp, gruplardaki denetimleri sıklaştırdı. Kullanıcılar artık, bir grupta sadece bulundukları için bile banlanabiliyorlar. Görünen o ki WhatsApp kullanıcılarının, özellikle dahil oldukları gruplar...