Isınan Dizüstü Bilgisayarlarınızı Buza Çevirecek Soğutucular

Isınan Dizüstü Bilgisayarlarınızı Buza Çevirecek Soğutucular

Özellikle yaz aylarında bilgisayarınızın fanı zayıfsa belirgin bir ısınma yaşadığınızı fark etmişsinizdir. Biz de bu sorunu ortadan kaldıracak dizüstü bilgisayar soğutucularını sizler için derledik.


Bilgisayarınızda uzun süre oyun oynadığınız ya da yoğun çalıştığınız zaman bilgisayarınızın yavaş yavaş ısınmaya başladığını fark etmişsinizdir. Özellikle dizinizde kullanıyorsanız başlangıçta bacaklarınıza yayılan ısı, belirli bir süre sonra bilgisayarınızın performansını da etkilemeye başlar. Tabii ki bu sıkıntıların hiçbirini yaşamama imkanınız da mevcut. Bu sorunları en aza indirgeyebileceğiniz soğutucuları sizler için listeledik.

Not: Ürünlerin Teknostore sayfalarına başlıklardaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

JUO C1 Led Ekranlı Notebook Soğutucu

Üzerinde bulunan iki büyük, iki küçük fan sayesinde bilgisayarınızı hızlı bir şekilde soğutacak JUO C1 sayesinde bilgisayarınızın performansı ısıya bağlı olarak düşmeyecek. 14 inç ila 17 inç arası tüm dizüstü bilgisayarları destekleyen cihazı rakiplerinden ayıran özellikse dijital ekranlı kontrol paneline sahip olması.

Tüm bunların yanı sıra 15 dB gibi bir sesle çalışan cihazın siz bilgisayarınızdayken gürültü konusunda sizi rahatsız etmeyeceğini de belirtelim. Son olarak fiyat konusundaysa bu soğutucuyu Teknostore’da 84,90 TL’ye bulabileceğinizi söylemekte fayda var.

JUO G-1 Gaming Led Işıklı Notebook Soğutucu

Yine JUO’nun ürettiği soğutuculardan olan G-1, 6 fanıyla dikkat çekiyor. Bir önceki soğutucumuzda olduğu gibi 14 ila 17 inç arasındaki tüm dizüstü bilgisayarlarla uyumlu olan soğutucu, çalışırken 20 dB bir gürültü çıkarıyor. Tabii ki gürültü derseniz.

Üzerindeki kademe butonu sayesinde fan hızını da ayarlayabileceğiniz soğutucunun Teknostore fiyatıysa normalde 119,90 TL olmasına rağmen şu anda 74,90 TL. Bilgisayarında ısınma sorunu yaşayan kullanıcılarımız için mükemmel bir çözüm niteliğinde olan soğutucunun Teknostore sayfasına ulaşmak için başlığa tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki ısınma problemini dolaba kaldıracak soğutucuları listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Soğutucu dışında başka oyuncu ekipmanlarına da göz atmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Her hafta olduğu gibi bu hafta da kısa süreliğine ücretsiz olan Google Play uygulamalarıyla karşınızdayız. ...

Robert Downey Jr., Huawei Tartışmasında Asistanını Suçladı
Robert Downey Jr., Huawei Tartışmasında Asistanını Suçladı

OnePlus 7 Pro’nun reklam yüzü olan Robert Downey Jr., ürünü tanıtırken Huawei P30 model akıllı telefonu kullanması tartışmasında asistanını suçladı. OnePlus ise bu olaya dair henüz bir açıklamada bulu...

Steam'den Yüzde 97'lik Borderlands Kampanyası
Steam'den Yüzde 97'lik Borderlands Kampanyası

Eylül ayında piyasaya sürülecek olan Borderlands 3 için çalışmalar devam ederken Steam, Borderlands'e özel bir paket hazırladı. Borderlands: The Handsome Collection olarak adlandırılan bu paket, Borde...