Honor Çentikten Vazgeçiyor: Hoş Geldin Delikli Ekran

Honor, geçtiğimiz gün delikli ekran tasarımına sahip View 20 telefonunu resmi olarak tanıttı. Düzenlenen etkinlikten anlaşılan o ki Honor, çentik işini bırakmaya karar vermiş.


Honor'un, View 20'yi tanıttığı etkinlikten sonra şirketin başkanı George Zhao'nun TechRadar'a yaptığı açıklamalar, şirketin geleceğinde delikli ekranların daha fazla olacağına dikkat çekti: "Gelecekte Honor telefonlarda daha az çentik olacak. Bunun yerine daha iyi bir çözümle devam edeceğiz."

Zhao'nun "daha iyi bir çözüm" dediği şey, bizim delikli ekran diye bildiğimiz ya da Samsung'un Infinity-O dediği ekranlar oluyor. Aynı zamanda şirketin ekranın üstünde bulunan çıkıntılardan uzaklaşmak istemesinin sebebini de Zhao, "çentikler gerçekten büyükler" şeklinde açıklıyor.

Bu durum, sene içerisinde tanıtılacak olan Honor 20 (Honor 11 diye de adlandırılabilir) modelinin de çentik kullanmayacağı, bunun yerine View 20'de olduğu gibi delikli ekran tasarımla geleceğine işaret ediyor. Hatırlayacak olursanız şirket, çentik tasarımını alt ve orta seviye telefonlarında da kullanan ilk şirketlerden biri olmuştu.

Zhao, her ne kadar tüm telefonların ve amiral gemilerinin böyle olacağı hakkında kesin bilgiler vermemiş olsa da, delikli ekran tasarımının sıkça karşımıza çıkacağı bir gerçek.
Angry Birds Dream Blast, iOS ve Android İçin Yayınlandı
Angry Birds Dream Blast, iOS ve Android İçin Yayınlandı

Gencinden yaşlısına herkesi içine çekecek olan Angry Birds Dream Blast, iOS ve Android için yayınlandı. Kızgın kuşları baloncukların arasına atan oyun, kısa zamanda büyük indirme...

Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu
Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu

Apex Legends, hızla artan popülerliği sonucunda birçok kişiyi içerisine çekiyor. Bu durumun sonucunda da rekabet fazlasıyla artıyor. Siz de oyunda daha iyi taktiklere sahip olmak...

Kelime Dağarcığı Geliştirme (Haznesi ) Adına Her şey 2021
Kelime Dağarcığı Geliştirme (Haznesi ) Adına Her şey 2021

Kelime dağarcığı geliştirme için google’da arama yapıyorsanız şayet kelime dağarcığının ne manaya geldiğini bilmeniz gerekiyor. Bir ferdin kendisini en iyi izahı için...