Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli

Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli

Geçtiğimiz ağustos ayında piyasaya sürdüğü yeni nesil Galaxy Note 10 serisi ile önemli satış rakamlarına imza atan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, aileye uygun fiyatlı yeni bir Galaxy Note modeli daha eklemeye hazırlanıyor.


Samsung hayranlarını heyecanlandıran bu iddia, SamMobile’dan geldi. Samsung cihazları konusunda yaptığı başarılı tahmin ve raporlamalarla bilinen internet sitesi, SM-N770F adında yeni bir model numarasının varlığını keşfetti. 

Söz konusu model kodunda yer alan N harfi, bunun bir Galaxy Note modeli olduğu anlamına geliyor. Elbette karşımıza çıkması beklenen cihazın yeni bir model mi yoksa mevcut modellerin bir çeşit halefi mi olduğunu henüz bilmiyoruz. 

SamMobile’a göre Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Note 10’dan daha uygun fiyatlı bir model üzerinde çalışıyor olabilir. Ayrıca SM-N770F kod adındaki cihazın 128GB dahili depolama alanına sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Samsung'un piyasadaki Galaxy Note modellerinden fiyat anlamında daha rekabetçi bir ürün sunması, hiç şüphesiz kullanıcıları mutlu edecektir. Zira amiral gemisi segmentindeki cihazların cep yaktığı şu dönemde, uygun fiyatlı modellerin varlığı her zamankinden çok daha büyük bir önem arz ediyor.

SM-N770F kod adındaki Galaxy Note cihazı hakkındaki bildiklerimiz şimdilik bunlardan ibaret; ancak önümüzdeki günlerde konuya ilişkin yeni detaylar gün yüzüne çıktığı takdirde sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Sony, PlayStation'ın 25. Yıl Dönümünü Kutluyor
Sony, PlayStation'ın 25. Yıl Dönümünü Kutluyor

Sony ve PlayStation bugün çeyrek asırlık uzun bir macerayı geride bıraktı. Japon konsol devi için her şey, ilk PlayStation'ın tam 25 yıl önce piyasaya sürülmesiyle başladı ve nesiller boyunca sürecek ...

Yapay Zeka, Küresel Isınmayı Önlemede Rol Alacak
Yapay Zeka, Küresel Isınmayı Önlemede Rol Alacak

21. yüzyılın en büyük sorunu olan küresel ısınmayı önlemek için birçok çözüm önerisi var. Bunlardan en yenisi, yapay zekânın ve makine öğreniminin bu sorunu çözmek için kullanılabileceğini söylüyor. ...

Xiaomi, MIUI 11’e Uygulama Çekmecesi Getiriyor
Xiaomi, MIUI 11’e Uygulama Çekmecesi Getiriyor

Xiaomi kullanıcılarının uzun süredir beklediği uygulama çekmecesi, MIUI 11 güncellemesi ile birlikte geliyor. ...