Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli

Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli

Geçtiğimiz ağustos ayında piyasaya sürdüğü yeni nesil Galaxy Note 10 serisi ile önemli satış rakamlarına imza atan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, aileye uygun fiyatlı yeni bir Galaxy Note modeli daha eklemeye hazırlanıyor.


Samsung hayranlarını heyecanlandıran bu iddia, SamMobile’dan geldi. Samsung cihazları konusunda yaptığı başarılı tahmin ve raporlamalarla bilinen internet sitesi, SM-N770F adında yeni bir model numarasının varlığını keşfetti. 

Söz konusu model kodunda yer alan N harfi, bunun bir Galaxy Note modeli olduğu anlamına geliyor. Elbette karşımıza çıkması beklenen cihazın yeni bir model mi yoksa mevcut modellerin bir çeşit halefi mi olduğunu henüz bilmiyoruz. 

SamMobile’a göre Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Note 10’dan daha uygun fiyatlı bir model üzerinde çalışıyor olabilir. Ayrıca SM-N770F kod adındaki cihazın 128GB dahili depolama alanına sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

Samsung'un piyasadaki Galaxy Note modellerinden fiyat anlamında daha rekabetçi bir ürün sunması, hiç şüphesiz kullanıcıları mutlu edecektir. Zira amiral gemisi segmentindeki cihazların cep yaktığı şu dönemde, uygun fiyatlı modellerin varlığı her zamankinden çok daha büyük bir önem arz ediyor.

SM-N770F kod adındaki Galaxy Note cihazı hakkındaki bildiklerimiz şimdilik bunlardan ibaret; ancak önümüzdeki günlerde konuya ilişkin yeni detaylar gün yüzüne çıktığı takdirde sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Türk Telekom: 0212 824 05 14 Numarası Ararsa Açmayın
Türk Telekom: 0212 824 05 14 Numarası Ararsa Açmayın

Bir süredir Türkiye’nin farklı köşelerindeki internet kullanıcılarını arayan 0212 824 05 14 numarası, Türk Telekom’u alarma geçirdi. Bir açıklama yayınlayan firma, bu numaradan gelen telefonlar konusu...

Araştırmaya Göre 2020, HarmonyOS'un Yılı Olacak
Araştırmaya Göre 2020, HarmonyOS'un Yılı Olacak

Bir pazar araştırma şirketinin açıklamalarına göre Huawei, kendi işletim sistemi HarmonyOS'la çalışan bir veya iki telefon modelini Çin piyasasına sürecek. ...

Minecraft, Aylık 112 Milyondan Fazla Oyuncu Çekiyor
Minecraft, Aylık 112 Milyondan Fazla Oyuncu Çekiyor

Minecraft adlı oyunu bilmeyen oyun meraklısı neredeyse yoktur. Microsoft’tan gelen açıklamaya göre oyun, aylık 112 milyon oyuncuyu çekiyor. ...