FIFA Street, FIFA 20 ile Geri Dönüyor

FIFA Street, FIFA 20 ile Geri Dönüyor

EA, FIFA 20’ye FIFA Street benzeri bir mod ekleyeceğini açıkladı. Modun ismi Volta olacak


Electronic Arts, sevilen serisi FIFA Street’i FIFA 20’ye ekleyeceğini duyurdu. Seçtiğimiz futbolcuları sahaya sürebileceğimiz Volta modunda 3’e 3, 4’e 4 ve 5’e 5 karşılaşmalar yapabileceğiz.

Volta’ya hikaye, çevrimiçi lig ve santra modları ekleyeceğini açıklayan EA, yapılabilecek maç çeşitleriyle ilgili de bilgi verdi. Kalecilerin olmadığı 3’e 3 'Rush', 4’e 4, yine kalecilerin olmadığı 4’e 4 'Rush' ve 5’e 5 maçlar yapabileceğiz.

Bir karakter yaratıp, oyunu oynadıkça geliştirebileceğiniz bir yapıyı da Volta moduna ekleyen EA, bir tanıtım videosu da yayınladı. Aşağıdan bu tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Volta için şimdilik iki adet saha bulunuyor. Bunlardan biri Londra’da bulunan bir yer altı kafesi, diğeriyse Tokyo’da bir çatı. Yeni modun oyunun oynanışına etkisini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Galaxy S10 ve S10+ Yeni Renge Sahip Olacak
Galaxy S10 ve S10+ Yeni Renge Sahip Olacak

Samsung’un son canavarları hakkında resmi olmayan yeni bir bilgi ortaya çıktı. Söylentiye göre Samsung'un Galaxy S10 ve S10+ modelleri, yakın zamanda yeni bir renk seçeneğine daha kavuşacak. ...

Sony Bu Yıl Xperia 10 Ultra isimli bir telefon tanıtabilir
Sony Bu Yıl Xperia 10 Ultra isimli bir telefon tanıtabilir

Söylentilere göre Sony, bu yıl içerisinde Xperia 10 Ultra isimli yeni bir akıllı telefon tanıtacak. ...

Turbobit’in Sahibi Hedef Tahtasına Oturdu
Turbobit’in Sahibi Hedef Tahtasına Oturdu

Turbobit, Amerikalı şarkıcı Pink'in "Hurts 2B Human" albümünün dağıtımını yapmakla suçlanıyor. Turbobit’e CDN hizmeti veren şirkete gönderilen mahkeme çağrısı, Turbobit’in sahibi hakkındaki her bilgin...