Honor 20 Posterinde Kameraların Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 20 Posterinde Kameraların Özellikleri Ortaya Çıktı

Yakın zamanda tanıtılacak olan Honor 20'nin kamera sensörlerinin özellikleri belli oldu.


Honor 20 ve 20 Pro’nun resmi tanıtım tarihine hâlâ bir haftadan fazla bir süre var. Telefonun kendisini görmek için bir hafta kadar beklememiz gerekse de telefonla ilgili bilgi almamız için bu kadar beklememiz gerekmiyor.

Geçtiğimiz günlerde Honor 20’nin çıkan posterleri aracılığıyla telefonların renk seçeneklerini öğrenmiştik. Aynı posterde telefonda kaç adet kameranın bulunacağı da yer alıyordu. Yeni poster sayesindeyse telefonun arkasındaki kameraların sayısını doğrularken hangi kameranın ne işe yarayacağını da öğrenmiş olduk.

Ortaya çıkan ilk postere baktığımızda geçtiğimiz günlerde gördüğümüz posterlerle uyuşmayan bir durumla karşılaşıyoruz. Küpelerin dizilimine bakıldığı zaman Honor 20’de ‘L’ şeklinde bir kamera dizilimi olduğunun ipucu veriliyor. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan posterlerde dört adet kameranın da alt alta sıralandığını görmüştük.

Bu posterdeki karmaşayı geride bırakıp diğer postere geçtiğimizdeyse 4 adet ipucuyla karşılaşıyoruz. Bu ipuçları da bize kamera sensörlerinin nasıl olduklarını bildiriyor.

4 baloncuktan oluşan fotoğrafta bulunan ilk baloncuğa baktığımız zaman standart bir fotoğraf görüyoruz. Bu da tabii ki standart bir sensörü bize anlatıyor ancak diğer baloncuklara geçtikçe olay ilginçleşiyor.

İkinci baloncukta, ilk baloncukta gördüğümüz fotoğrafı çok daha geniş açılı bir şekilde görüyoruz. Bu da telefonun ultra geniş açılı bir sensöre sahip olacağı bilgilerini doğruluyor.

Üçüncü baloncuk, arkası bulanık bir yaprağın yakım çekimini gösteriyor. Bu da telefonda bir adet makro lensin bulunacağına işaret ediyor.

Son baloncuğa baktığımız zaman ilk iki baloncukta zorlukla seçilebilen kuşları yakın bir şekilde görebiliyoruz. Bunun bir sonucu olarak da telefonda telefoto lensin bulunacağını söyleyebiliriz.

Honor 20’nin tanıtımına çok kısa bir süre varken telefon hakkındaki haberler hızla artıyor. Honor 20 serisi hakkındaki son haberleri kaçırmamak için bizi takipte kalın.
Windows 10 Sürümünün Önizleme Sürümü Yayınlandı
Windows 10 Sürümünün Önizleme Sürümü Yayınlandı

Microsoft, Windows 10’un yeni önizleme sürümünü yayınladı. Bu sürüm 2020’nin ilk yarısında gelecek Windows 10 güncellemesinin test edilmesi için yayınlandı ve Cortana’ya bazı özellikler getirdi. ...

Yaşlıları Bekleyen En Büyük Risk: Tansiyon Uygulamaları
Yaşlıları Bekleyen En Büyük Risk: Tansiyon Uygulamaları

Günümüzde birçok yaşlı birey akıllı telefonları kullanmaya başladı. Ancak birçoğu da telefonlarının limitini bilmediği için cihazdan tansiyon ölçebileceğini düşünüyor. Peki durum aslında ne ve bu uygu...

Realme X2 Pro’nun Hızlı Şarj Yeteneklerini Gösterdiği Video
Realme X2 Pro’nun Hızlı Şarj Yeteneklerini Gösterdiği Video

Realme, yeni çıkacak olan telefonu X2 Pro’nun, 50 W hızlı şarj desteğinin telefonu ne kadar kısa sürede şarj edebileceğini gösteren bir video paylaştı. Realme X2 Pro, sadece 30 dakikada 0’dan 100’e ul...