Honor 20 Posterinde Kameraların Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 20 Posterinde Kameraların Özellikleri Ortaya Çıktı

Yakın zamanda tanıtılacak olan Honor 20'nin kamera sensörlerinin özellikleri belli oldu.


Honor 20 ve 20 Pro’nun resmi tanıtım tarihine hâlâ bir haftadan fazla bir süre var. Telefonun kendisini görmek için bir hafta kadar beklememiz gerekse de telefonla ilgili bilgi almamız için bu kadar beklememiz gerekmiyor.

Geçtiğimiz günlerde Honor 20’nin çıkan posterleri aracılığıyla telefonların renk seçeneklerini öğrenmiştik. Aynı posterde telefonda kaç adet kameranın bulunacağı da yer alıyordu. Yeni poster sayesindeyse telefonun arkasındaki kameraların sayısını doğrularken hangi kameranın ne işe yarayacağını da öğrenmiş olduk.

Ortaya çıkan ilk postere baktığımızda geçtiğimiz günlerde gördüğümüz posterlerle uyuşmayan bir durumla karşılaşıyoruz. Küpelerin dizilimine bakıldığı zaman Honor 20’de ‘L’ şeklinde bir kamera dizilimi olduğunun ipucu veriliyor. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan posterlerde dört adet kameranın da alt alta sıralandığını görmüştük.

Bu posterdeki karmaşayı geride bırakıp diğer postere geçtiğimizdeyse 4 adet ipucuyla karşılaşıyoruz. Bu ipuçları da bize kamera sensörlerinin nasıl olduklarını bildiriyor.

4 baloncuktan oluşan fotoğrafta bulunan ilk baloncuğa baktığımız zaman standart bir fotoğraf görüyoruz. Bu da tabii ki standart bir sensörü bize anlatıyor ancak diğer baloncuklara geçtikçe olay ilginçleşiyor.

İkinci baloncukta, ilk baloncukta gördüğümüz fotoğrafı çok daha geniş açılı bir şekilde görüyoruz. Bu da telefonun ultra geniş açılı bir sensöre sahip olacağı bilgilerini doğruluyor.

Üçüncü baloncuk, arkası bulanık bir yaprağın yakım çekimini gösteriyor. Bu da telefonda bir adet makro lensin bulunacağına işaret ediyor.

Son baloncuğa baktığımız zaman ilk iki baloncukta zorlukla seçilebilen kuşları yakın bir şekilde görebiliyoruz. Bunun bir sonucu olarak da telefonda telefoto lensin bulunacağını söyleyebiliriz.

Honor 20’nin tanıtımına çok kısa bir süre varken telefon hakkındaki haberler hızla artıyor. Honor 20 serisi hakkındaki son haberleri kaçırmamak için bizi takipte kalın.
Samsung Galaxy Note 8 İçin Android Pie Güncellemesi Geldi
Samsung Galaxy Note 8 İçin Android Pie Güncellemesi Geldi

Samsung’un yeni telefonlarının gelmesine kısa bir süre kala, Samsung Galaxy Note 8’ler stabil bir Android Pie güncellemesi almaya başladı. ...

Hasan Kaymak'ın Tasarladığı Harika iPhone 11 Tasarımı
Hasan Kaymak'ın Tasarladığı Harika iPhone 11 Tasarımı

Apple hayranlarının merakla beklediği iPhone 11 için tasarımcı Hasan Kaymak tarafından harika bir tasarım ortaya atıldı. ...

Snapdragon 855, Apple A12 İşlemcisini Geride Bıraktı
Snapdragon 855, Apple A12 İşlemcisini Geride Bıraktı

Bir devrin sonuna yaklaşıyor olabiliriz. Zira AnTuTu'ya göre Snapdragon 855 işlemcisi, Apple'ın performansı ile rakipsiz görülen A12 işlemcisini geçmiş durumda. ...