League of Legends'ın 9.11 Yama Notları Yayınlandı

League of Legends'ın 9.11 Yama Notları Yayınlandı

Bir efsane haline gelen League of Legends'ın 9.11 güncelleştirmesinin notları yayınlandı. Kullanıcılara sunulacak olan güncelleştirme ile oyuna yeni bir kahraman gelmedi ancak mevcut kahramanlar üzerinde bazı değişiklikler yapıldı.


2009 yılında piyasaya sürülmesinin ardından, oyunseverler tarafından vazgeçilmez hale gelen League of Legends'ın 9.11 sürüm güncellemesiyle bizi bekleyen yenilikler var. Yeni bir karakterin getirilmediği bu güncelleştirmede, bazı karakterlerin güçleri değiştirildi ve bazı ufak dokunuşlar yapıldı. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden efsane oyunun güncelleştirme notlarına bakalım.

Leage of Ledends'ın 9.11 güncelleştirmesiyle karakterler üzerinde yapılan değişiklikler

  • Teemo

Dosta güven verirken, düşmana da korku salan sevimli kahramanımız Teemo, bu güncelleştirmeyle birlikte yeniden düzenlendi. Teemo'nun ulti güçleri biraz düşürülmüş olsa da karakterimiz hala yeterince güçlü. Teemo'nun temel saldırısında da değişiklikler yapıldı. Böylece artık Teemo, 4 saniyede bir kez 24-180 aralığında hasar veren bir yeni bir zehir kullanıyor. 

  • Diana

Diana'nın ise ulti özellikleri biraz yükseltilmiş diyebiliriz. Ayrıca bekleme sürelerinin az da olsa azaltılmış olduğu Diana'nın, Hilal Saldırısı ultisine de yeni bir savaş sisi eklenmiş durumda.

  • Wukong

Wukong'un düşmana vermiş olduğu zarar sırasında ortaya yeni bir darbe efekti eklendi. Ayrıca kahramanın hasar miktarından ziyade, sağlık iyileştirme oranında değişiklikler yapıldı ve ulti kullanıldığı sürede büyülerin kilitlenilmesi durumu da kaldırıldı.

  • Zac

Güncelleştirmeden nasibi alan kahramanlardan bir tanesi de Zac. Zac'ın sihir hasarı düşürüldü ve bekleme süreleri de artırıldı.

  • Malphite

Kahramanımız Malphite bu güncelleştirmeden en karlı çıkan diyebiliriz. Temel özelliklerinden saldırı hızı hariç diğerler özellikleri, genel olarak yükseltildi.

Daha önceki güncelleştirmeler düşünüldüğü zaman, League of Legends'ın 9.11 güncelleştirmesinin 29 Mayıs günü kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu güncelleştirmede yapılan tüm değişiklikleri görmeniz için, League of Legends'ın açık beta programına kayıt olmanız gerekiyor. Bu programa kayıt olmak isterseniz, ilgili internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.
8K'da 120 Hz Görüntü Veren AIO Bilgisayar
8K'da 120 Hz Görüntü Veren AIO Bilgisayar

Sharp, Toshiba için yüksek kaliteli AIO bilgisayarlar üzerinde çalışıyor. Sharp, Toshiba ile...

Kingdom Hearts III, Playstation 4 İçin Yayınlandı (Video)
Kingdom Hearts III, Playstation 4 İçin Yayınlandı (Video)

Sevilen oyun Kingdom Hearts'ın son oyunu olan Kingdom Hearts III Playstation 4'e çıktı. Yeni haritalar, yeni oynanış şekilleri ve daha pek çok özellik barındıran oyunda Sora ve arkadaşları sizi bekliy...

Apple'dan Beklenmedik Gelişme: Çevrimiçi Mağazası Kapatıldı
Apple'dan Beklenmedik Gelişme: Çevrimiçi Mağazası Kapatıldı

Apple, genellikle yeni ürünler ekleyeceği zaman kapattığı çevrimiçi mağazasını bu sabah itibarıyla beklenmedik bir şekilde kapattı. ...