Galaxy A40, A50 ve A70'e Süper Kahraman Kılıfları Geliyor

Galaxy A40, A50 ve A70'e Süper Kahraman Kılıfları Geliyor

Avengers : Endgame’in çıkmasıyla Galaxy S10 ailesi için Marvel’in süper kahramanları temalı kılıflarını piyasaya süren Samsung, Marvel ile olan ortaklığını daha da genişletmeye karar verdi. Şirket, Galaxy A40, A50 ve A70 modelleri için de süper kahraman temalı kılıflar üretmeye başlayacak.


Kılıflar şu anda üçüncü taraf çevrimiçi perakendeciler tarafından Samsung’un resmi bir onayı olmadan satılıyorlar. Şirketin yalnızca Filipin kolunda yapılan bir duyuru, Galaxy A50 için bu kasaları duyurmuştu. Onun dışında resmi bir duyuru yok. 

Avrupa’da, Hollanda merkezli perakendeci Coolblue, yukarıda gördüğünüz modellere sahip. Avengers, Spider-Man, Captain America ve Iron Man gibi A50 ve A70 modelleri için tasarlanmış modellere sahip olabiliyorsunuz. Amazon Almanya ise aynı modelleri Galaxy A40 için de listeliyor. 

Bu kılıfların herhangi birinin ücreti 29.90 Euro. Ucuz bir rakam değil ancak kılıfların orijinal olduğu ve Samsung’un Marvel’a bir telif ücreti ödemesi göz önüne alınırsa rakam anlaşılabilir gibi duruyor.  
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Yapay Zekaya Bağlı Olacak 143 Meslek Açıklandı
Yapay Zekaya Bağlı Olacak 143 Meslek Açıklandı

Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı Dr. Şebnem Özdemir, yakın gelecekte yapay zekaya bağlı yeni 143 mesleğin ortaya çıkacağını söyledi. Özdemir, trol yuvası tespit uzmanı, akıllı ev tasarım yöneticisi g...

Cyberpunk 2077, Oyunculara 'Cinsiyetsiz' Bir Dünya Sunacak
Cyberpunk 2077, Oyunculara 'Cinsiyetsiz' Bir Dünya Sunacak

Cyberpunk 2077 oyununun karakter yaratma ekranında çift cinsiyet olması tepki çekmişti. Kaynak materyalin bu konuda daha fazla serbestlik sunduğunu belirten hayranları memnun edecek açıklama oyunun ko...

Honor 8S Pro Olduğu Düşünülen KSA-AL10 TENAA’da Listelendi
Honor 8S Pro Olduğu Düşünülen KSA-AL10 TENAA’da Listelendi

Honor, 8S modelini geçtiğimiz nisan ayında duyurmuştu, telefon ise ilk olarak Rusya’da piyasaya sürülmüştü. TENAA’da Honor KSA-AL10 model numarasıyla listelenen telefonun ise Honor 8S’in Pro versiyonu...