Galaxy A40, A50 ve A70'e Süper Kahraman Kılıfları Geliyor

Galaxy A40, A50 ve A70'e Süper Kahraman Kılıfları Geliyor

Avengers : Endgame’in çıkmasıyla Galaxy S10 ailesi için Marvel’in süper kahramanları temalı kılıflarını piyasaya süren Samsung, Marvel ile olan ortaklığını daha da genişletmeye karar verdi. Şirket, Galaxy A40, A50 ve A70 modelleri için de süper kahraman temalı kılıflar üretmeye başlayacak.


Kılıflar şu anda üçüncü taraf çevrimiçi perakendeciler tarafından Samsung’un resmi bir onayı olmadan satılıyorlar. Şirketin yalnızca Filipin kolunda yapılan bir duyuru, Galaxy A50 için bu kasaları duyurmuştu. Onun dışında resmi bir duyuru yok. 

Avrupa’da, Hollanda merkezli perakendeci Coolblue, yukarıda gördüğünüz modellere sahip. Avengers, Spider-Man, Captain America ve Iron Man gibi A50 ve A70 modelleri için tasarlanmış modellere sahip olabiliyorsunuz. Amazon Almanya ise aynı modelleri Galaxy A40 için de listeliyor. 

Bu kılıfların herhangi birinin ücreti 29.90 Euro. Ucuz bir rakam değil ancak kılıfların orijinal olduğu ve Samsung’un Marvel’a bir telif ücreti ödemesi göz önüne alınırsa rakam anlaşılabilir gibi duruyor.  
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Google Servisleri Artık Huawei Mate 30 Serisinde Çalışmıyor
Google Servisleri Artık Huawei Mate 30 Serisinde Çalışmıyor

Huawei'nin Mate 30 Pro lansmanından kısa bir süre sonra, telefona kolay bir şekilde Google servislerinin yüklenebildiği ortaya çıkmıştı. Ancak birkaç saat önce bu sistem devre dışı kaldı ve hem Mate 3...

Microsoft, Eski Faresini Oyuncu Faresi Olarak Geliştiriyor
Microsoft, Eski Faresini Oyuncu Faresi Olarak Geliştiriyor

Microsoft, eski IntelliMouse Explorer faresini 2017’de çıkarmıştı ve şimdi şirket, Pro IntelliMouse versiyonuyla faresini bir adım daha ileri taşıyarak bir oyuncu faresi yaratıyor. ...

PUBG'nin İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı
PUBG'nin İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Hayatta kalma oyunlarının önde gelen isimlerinden olan PUBG'nin dördüncü sezonu için bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video, Erangel adasının geçmişte neler yaşadığını gösteriyor ve PUBG'nin...