Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

2018'in son aylarında gerçekleştirdiği BlizzCon etkinliği ile büyük tepki toplayan Activision Blizzard, 2019'u pas geçiyor.


Dilerseniz içeriğimize geçmeden geçtiğimiz yılın sonlarında olan biteni kısaca özetleyelim: Blizzcon etkinliğinde yeni bir Diablo oyunu duyurulacağı ortaya çıktığında, serinin hayranları heyecandan tırnaklarını yemeye başlamıştı. Buna karşın, Diablo'ya dair duyurulan tek şey bir mobil oyun olunca oyuncular haklı olarak epey tepki göstermişti.

Oyunun sinematik fragmanı adeta dislike 'manyağı' olmuş ve tam 730 bin kişi tarafından beğenilmemişti. Dilerseniz o fragmana buraya tıklayarak göz atabilir, 'dislike' deryasına dahil olabilirsiniz.

Gelelim son haberlere... Activision, geçtiğimiz yılın finansal raporları ve 2019 hakkında önemli açıklamalara imza attı ve içinde bulunduğumuz yılda, Blizzard'dan bir şey beklemememizi önerdi.

İşte Activision cephesinden gelen açıklama:

"Blizzard'dan bu yıl daha düşük bir finansal performans bekliyoruz. 2018'in gelirleri, World of Warcraft: Battle for Azeroth ile sağlanmıştı ancak bu yıl herhangi bir ana oyun çıkışı olmayacak."

Tüm bunlara rağmen halen ilginizi çekiyorsa, Diablo Immortal'ın bu yıl piyasada olacağını belirtelim.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Lenovo Z6'nın Özelliklerini Gösteren Bir Poster Yayınlandı
Lenovo Z6'nın Özelliklerini Gösteren Bir Poster Yayınlandı

Lenovo Mobile’in bugün yayınladığı bir posterde, Lenovo Z6’nın ağırlığı ve inceliği hakkında bilgi sahibi olduk. Telefon, tahmin edildiği gibi 7,97 mm’lik ince bir gövdeye sahip ve 159 gram ağırlığınd...

Türk Mühendisler Amazon İçin Chatbot Geliştirdi
Türk Mühendisler Amazon İçin Chatbot Geliştirdi

Yapay zeka destekli chatbotlar üzerine uzun yıllardır çalışmalar yürüten Türk kökenli şirket Cbot, e-Ticaret devi Amazon için bir chatbot geliştirdiklerini duyurdu. ...

Overwatch 28 Mayıs'a Kadar Ücretsiz
Overwatch 28 Mayıs'a Kadar Ücretsiz

Çok oyunculu nişancı oyunlarından Overwatch, 3. yıl dönümünü kutluyor. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Overwatch, önümüzdeki bir hafta boyunca tüm platformlar için ücretsiz oldu. ...