Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

2018'in son aylarında gerçekleştirdiği BlizzCon etkinliği ile büyük tepki toplayan Activision Blizzard, 2019'u pas geçiyor.


Dilerseniz içeriğimize geçmeden geçtiğimiz yılın sonlarında olan biteni kısaca özetleyelim: Blizzcon etkinliğinde yeni bir Diablo oyunu duyurulacağı ortaya çıktığında, serinin hayranları heyecandan tırnaklarını yemeye başlamıştı. Buna karşın, Diablo'ya dair duyurulan tek şey bir mobil oyun olunca oyuncular haklı olarak epey tepki göstermişti.

Oyunun sinematik fragmanı adeta dislike 'manyağı' olmuş ve tam 730 bin kişi tarafından beğenilmemişti. Dilerseniz o fragmana buraya tıklayarak göz atabilir, 'dislike' deryasına dahil olabilirsiniz.

Gelelim son haberlere... Activision, geçtiğimiz yılın finansal raporları ve 2019 hakkında önemli açıklamalara imza attı ve içinde bulunduğumuz yılda, Blizzard'dan bir şey beklemememizi önerdi.

İşte Activision cephesinden gelen açıklama:

"Blizzard'dan bu yıl daha düşük bir finansal performans bekliyoruz. 2018'in gelirleri, World of Warcraft: Battle for Azeroth ile sağlanmıştı ancak bu yıl herhangi bir ana oyun çıkışı olmayacak."

Tüm bunlara rağmen halen ilginizi çekiyorsa, Diablo Immortal'ın bu yıl piyasada olacağını belirtelim.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Play Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama
Play Store'da Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Uygulama

Google Play Store'un pazartesi gününe özel gerçekleştirdiği indirimlerden, kısa süreliğine ücretsiz olan 10 uygulamayı derledik. ...

Bakanın İndirilmesini Rica Ettiği Uygulama Patlama Yaptı
Bakanın İndirilmesini Rica Ettiği Uygulama Patlama Yaptı

Geçtiğimiz hafta, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ebeveynlerin telefonlarına kurmasını rica ettiği uygulama büyük ilgi çekti. ...

Google'ın Android Q ile Çalışan Coral Kod Adlı Yeni Ürünü
Google'ın Android Q ile Çalışan Coral Kod Adlı Yeni Ürünü

Yeni bir Pixel akıllı telefon ya da yeni bir Chromebook olduğu düşünülen Android Q ile çalışan yeni Google cihazı Geekbench'te ortaya çıktı. ...