Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

Activision: 2019'da Blizzard'dan Büyük Oyun Beklemeyin

2018'in son aylarında gerçekleştirdiği BlizzCon etkinliği ile büyük tepki toplayan Activision Blizzard, 2019'u pas geçiyor.


Dilerseniz içeriğimize geçmeden geçtiğimiz yılın sonlarında olan biteni kısaca özetleyelim: Blizzcon etkinliğinde yeni bir Diablo oyunu duyurulacağı ortaya çıktığında, serinin hayranları heyecandan tırnaklarını yemeye başlamıştı. Buna karşın, Diablo'ya dair duyurulan tek şey bir mobil oyun olunca oyuncular haklı olarak epey tepki göstermişti.

Oyunun sinematik fragmanı adeta dislike 'manyağı' olmuş ve tam 730 bin kişi tarafından beğenilmemişti. Dilerseniz o fragmana buraya tıklayarak göz atabilir, 'dislike' deryasına dahil olabilirsiniz.

Gelelim son haberlere... Activision, geçtiğimiz yılın finansal raporları ve 2019 hakkında önemli açıklamalara imza attı ve içinde bulunduğumuz yılda, Blizzard'dan bir şey beklemememizi önerdi.

İşte Activision cephesinden gelen açıklama:

"Blizzard'dan bu yıl daha düşük bir finansal performans bekliyoruz. 2018'in gelirleri, World of Warcraft: Battle for Azeroth ile sağlanmıştı ancak bu yıl herhangi bir ana oyun çıkışı olmayacak."

Tüm bunlara rağmen halen ilginizi çekiyorsa, Diablo Immortal'ın bu yıl piyasada olacağını belirtelim.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Nvidia GeForce GTX 1650, Benchmark Testinde Ortaya Çıktı
Nvidia GeForce GTX 1650, Benchmark Testinde Ortaya Çıktı

Mart ayı içerisinde duyurulması beklenen oyun için tasarlanan grafik kartı Nvidia GeForce GTX 1650, bugün bir 3DMark testinde ortaya çıktı. Testin yapıldığı sistem, aynı zamanda bir dizüstü işlemcisi ...

Energizer'ın Ultimate Serisi Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı
Energizer'ın Ultimate Serisi Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Mobil Dünya Kongresi MWC 2019'da 26 adet yeni telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanan Energizer'ın üretim partneri Avenir, yeni telefonlardan Ultimate serisi hakkındaki ayrıntıları paylaştı. Bu yazımız...

Dünyanın Durduğu Günlerde Geçen Bir Garip Oyun: Last Oasis
Dünyanın Durduğu Günlerde Geçen Bir Garip Oyun: Last Oasis

Önümüzdeki aylarda piyasada olacak olan hayatta kalma türündeki The Last Oasis, kapalı beta sürecine girmiş durumda. ...