Tekken 7’nin Üçüncü Sezonu Yolda

Tekken 7’nin Üçüncü Sezonu Yolda

Bandai Namco, yeni bir video ile Tekken 7’nin üçüncü sezonu ile ilgili ilk bilgileri paylaştı. Videoda Leroy Smith isimli yeni bir karakteri ve tanıdık bir yüz olan Zafina’yı görüyoruz.


Tekken 7, 2015 yılında çıktığından beri 2 sezon geçirdi. Üçüncü sezonunun gelmesi beklenen Tekken 7 hakkında yeni bir video paylaşıldı. Videoda, üçüncü sezon ile ilgili ilk bilgiler gün yüzüne çıktı.

Bandai Namco’nun paylaştığı videoda, Tekken 7’nin üçüncü sezonunun gelmesi ile birlikte oyuna iki adet daha karakter ekleneceğini görüyoruz. Bunlardan biri, yeni tanıtılan Leroy Smith’ken, diğeri ise Tekken 6’dan tanıdığımız Zafina.

Videoda yapılan açıklamada, Leroy Smith’in kim olduğu ile ilgili fikir sahibi oluyoruz: “50 yıl önce, New York’ta genç bir çocuk, büyük bir çete savaşının içerisine yakalanarak ailesini ve evini kaybeder. Onlarca yıldır kayıp olan çocuk, sonunda New York’a döndü ve şu anda tecrübeli bir dövüş sanatı ustası ve intikam almak için geldi.”

Üçüncü sezon için iki adet daha karakterin getirilmesi planlanıyor. Bu karakterlerin kış ve ilkbahar mevsimlerinde geleceği düşünülüyor. Ayrıca yeni sezonla birlikte ücretsiz güncellemeler de geliyor. Bunlardan en önemlisi, tüm karakterlere yeni hareketler eklenmesi diyebiliriz. Zafina, Tekken 7’ye bu ay gelecek; Leroy Smith’in ise önümüzdeki kış gelmesi planlanıyor.
Köpeğine Şiddet Gösteren YouTuber Kadın Ceza Almadı
Köpeğine Şiddet Gösteren YouTuber Kadın Ceza Almadı

Geçtiğimiz hafta köpeğine şiddet uygulayan ve bu görüntüleri YouTube üzerinden yayınlayan Brooke Houts isimli YouTuber, yaptıkları sonucunda ceza almadı. Houts'un aynı zamanda köpeği de elinde tutması...

Dark Web'in Popüler Pazarı Dream Market Nisan'da Kapanıyor
Dark Web'in Popüler Pazarı Dream Market Nisan'da Kapanıyor

Bilinen internetin en alt katmanlarında yer alan Darknet'in önemli pazarlarından Dream Market, yapılan operasyonlar ve tutuklamalar faaliyetlerini durdurma kararı aldı. ...

Apple'ın Küçük iPhone Tasarımı Meydana Çıktı
Apple'ın Küçük iPhone Tasarımı Meydana Çıktı

Teknoloji devi Apple, uzun süredir konuşulan küçük bir iPhone çıkaracağı konusunda sona yaklaştı. Küçük ekranlı telefon severler için piyasaya sürülecek iPhone SE2 modelinin görüntüleri sosyal medyada...