Tekken 7’nin Üçüncü Sezonu Yolda

Tekken 7’nin Üçüncü Sezonu Yolda

Bandai Namco, yeni bir video ile Tekken 7’nin üçüncü sezonu ile ilgili ilk bilgileri paylaştı. Videoda Leroy Smith isimli yeni bir karakteri ve tanıdık bir yüz olan Zafina’yı görüyoruz.


Tekken 7, 2015 yılında çıktığından beri 2 sezon geçirdi. Üçüncü sezonunun gelmesi beklenen Tekken 7 hakkında yeni bir video paylaşıldı. Videoda, üçüncü sezon ile ilgili ilk bilgiler gün yüzüne çıktı.

Bandai Namco’nun paylaştığı videoda, Tekken 7’nin üçüncü sezonunun gelmesi ile birlikte oyuna iki adet daha karakter ekleneceğini görüyoruz. Bunlardan biri, yeni tanıtılan Leroy Smith’ken, diğeri ise Tekken 6’dan tanıdığımız Zafina.

Videoda yapılan açıklamada, Leroy Smith’in kim olduğu ile ilgili fikir sahibi oluyoruz: “50 yıl önce, New York’ta genç bir çocuk, büyük bir çete savaşının içerisine yakalanarak ailesini ve evini kaybeder. Onlarca yıldır kayıp olan çocuk, sonunda New York’a döndü ve şu anda tecrübeli bir dövüş sanatı ustası ve intikam almak için geldi.”

Üçüncü sezon için iki adet daha karakterin getirilmesi planlanıyor. Bu karakterlerin kış ve ilkbahar mevsimlerinde geleceği düşünülüyor. Ayrıca yeni sezonla birlikte ücretsiz güncellemeler de geliyor. Bunlardan en önemlisi, tüm karakterlere yeni hareketler eklenmesi diyebiliriz. Zafina, Tekken 7’ye bu ay gelecek; Leroy Smith’in ise önümüzdeki kış gelmesi planlanıyor.
Eski Mozilla Çalışanından Google'a Sabotaj Suçlamaları
Eski Mozilla Çalışanından Google'a Sabotaj Suçlamaları

Mozilla'nın eski üst düzey yöneticilerinden birisi, Google'un kasıtlı olarak 10 yıldır Firefox'u sabote ettiğini iddia etti. ...

Google Haritalar'a Varış Zamanı Özelliği Eklendi
Google Haritalar'a Varış Zamanı Özelliği Eklendi

Gitmemiz gereken fakat nasıl gidileceğini bilmediğimiz yerler için sıkça başvurduğumuz Google Haritalar, daha önce hedef konum belirlendikten sonra hedef konuma varış için ortalama yolculuk süresini g...

Google, Oyun Dünyasının Kadın Kahramanlarını Öne Çıkardı
Google, Oyun Dünyasının Kadın Kahramanlarını Öne Çıkardı

Google, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak tasarladığı uygulama sayfasında oyun dünyasına katkı sağlayan kadınları ve kadın oyun karakterlerini ön plana çıkardı. ...