Ubisoft Çalışanının Trolleme Girişimi Oyuncuları Kızdırdı

Ubisoft Çalışanının Trolleme Girişimi Oyuncuları Kızdırdı

Ubisoft kreatif direktörleri, yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Ubisoft ise açıklamanın bir şakadan ibaret olduğunu belirtti.


Ubisoft’un kreatif direktörü olan Julian Gerighty, dün gece paylaştığı bir tweet ile yeni bir Splinter Cell oyunu için Ubisoft Montreal kreatif direktörü Dan Hay ve Roman Campos Oriola ile birlikte çalışmakta olduğunu duyurdu.

Tahmin edebileceğiniz gibi yeni Splinter Cell oyununun duyurusu kısa sürede ilgi çekti ve yüzlerce retweet alıp binlerce kişi tarafından beğenildi. Hatta Julian Gerighty, ilk tweetten yarım saat sonra bir tweet daha paylaşarak başının belada olabileceğini söyledi.

Ubisoft ise oyuncuların hevesini kırmakta fazla gecikmedi. Julian Gerighty’in şaka yapmayı seven biri olduğunu ve açıklamasının bir şakadan ibaret olduğunu belirten Ubisoft, “Kreatif direktörlerimiz şu anda eğleniyorlar. Duyuracak herhangi bir şeyimiz yok.” dedi.

Gerighty yalnızca biraz eğlenmek istese de oyuncuların bu ‘şakaya’ tepkileri hiç de olumlu değildi. Uzun bir süredir yeni Splinter Cell oyunu bekleyen oyuncular, bu konuda kendileriyle alay edilmesine pek de gülmediler.
JBL, Yeni Bluetooth Hoparlörü Pulse 4’ü IFA 2019’da Duyurdu
JBL, Yeni Bluetooth Hoparlörü Pulse 4’ü IFA 2019’da Duyurdu

JBL, her yıl Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen dev teknoloji fuarı olan IFA’nın bu yılki etkinliğinde Pulse 4 isimli yeni Bluetooth taşınabilir hoparlör duyurdu. Hem göze hem de kulağa hitap eden...

Engelli Sitelere Girmenizi Sağlayan Eklenti: KProxy
Engelli Sitelere Girmenizi Sağlayan Eklenti: KProxy

Engelli sitelere giriş imkanı sağlayan, hem sitesinden hem de Chrome eklentisi olarak da kullanılan KProxy ile internette dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz uygulama nasıl kullanılır,...

Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Oyun ve Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 7 iOS Oyun ve Uygulama

Kısa süreliğine ücretsiz olan iOS uygulamalarını derlediğimiz listemizin bir yeniyle daha karşınızdayız. Bu seferki listemizde ise toplam değeri 83 TL olan 7 iOS uygulaması sizleri bekliyor. ...