Dell, Üstün Özelliklere Sahip Yeni 4K Monitörünü Tanıttı

Dell, Üstün Özelliklere Sahip Yeni 4K Monitörünü Tanıttı

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biri olan Dell, yeni monitörü UltraSharp 27 4K PremierColor’ı (UP2720Q) tanıttı. Adobe MAX 2019’da görücüye çıkan UP2720Q, yerleşik renkölçer ve Thunderbolt 3 bağlantısı olan dünyanın ilk 27 inç 4K monitörü olma özelliğini taşıyor.


ABD’li bilgisayar devi Dell, pek çok ilke ev sahipliği yapan yeni monitörü UltraSharp 27 4K PremierColor’ın (UP2720Q) üzerindeki sır perdesini Adobe MAX 2019’da kaldırdı. 

Yerleşik renkölçer ve Thunderbolt 3 bağlantısı olan dünyanın ilk 27 inç 4K monitörü olan UP2720Q, yüzde 100 Adobe RGB, yüzde 98 DCI-P3 ve yüzde 80 BT.2020 desteğine sahip. Kullanıcılara kalibrasyon işlemlerinde kolaylık sağlayacak yerleşik bir renkölçere sahip olan monitör, CalMAN renk kalibrasyon yazılımı ile sorunsuz şekilde çalışıyor.

dell 4k monitör

Yüksek kontrast oranı ve düşük koyu parlaklık ile etkileyici kontrastlar ve derin siyah renk sunan UP2720Q, güneş ışığı veya lambaların neden olduğu parlama ve yansımaları minimum seviyeye indiriyor.

40Gbps'ye kadar hıza sahip Thunderbolt 3 bağlantısı ile gelen monitör, aynı görüntüyü farklı renk alanlarında görüntüleyebilmenize ya da iki farklı kaynaktan gelen görüntüleri karşılaştırabilmenize imkan tanıyan Resim Yanında Resim (Picture-by-Picture/PbP) özelliğine ev sahipliği yapıyor. Dell UltraSharp 27 4K PremierColor Monitor, 1.999 dolar fiyat etiketiyle 15 Ocak 2020 tarihinde satışa sunulacak. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
WhatsApp'ta Tüm Kullanıcıları Yakından İlgilendiren Bir Hata
WhatsApp'ta Tüm Kullanıcıları Yakından İlgilendiren Bir Hata

Bir güvenlik şirketinin WhatsApp'ta keşfettiği bir açık, bilgisayar korsanlarının kullanıcı mesajlarını değiştirebilmesine neden oluyor. ...

GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı
GoT'un Yeni Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden biri olan Game of Thrones’un hikayesi, Beyond The Wall mobil oyunu ile genişleyecek gibi gözüküyor. ...

Samsung Galaxy A10s - Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy A10s - Fiyatı ve Özellikleri

Samsung, şubat ayında duyurduğu akıllı telefon modeli Galaxy A10'un gelişmiş bir versiyonu olan Galaxy A10s'i duyurdu. Telefon, özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. ...