Bluepoint Games’in Oyuncuları Heyecanlandıran 7 Oyunlu Şaka

Bluepoint Games’in Oyuncuları Heyecanlandıran 7 Oyunlu Şaka

PlayStation 5 için remake bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdüren Bluepoint Games, Cadılar Bayramı nedeniyle Twitter'daki takipçilerini trolledi. Şirket, paylaştığı tweetinde yeni oyunuyla ilgili spekülasyonlarla dalga geçti.


Japonya merkezli teknoloji devi Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5, önümüzdeki yılın sonlarında tanıtılacak. Aslına bakacak olursak PlayStation 5 için hala bir yıllık bir zaman dilimi var ancak hem oyun şirketleri hem de Sony, yeni konsolla ilgili çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren şirketlerden bir tanesi de "Bluepoint Games".

Bluepoint Games'i daha çok geçmiş dönemlerdeki Demon’s Souls, Metal Gear Solid, Resistance gibi oyunlarından tanıyoruz. Şirket şu anda ise PlayStation 5 için bir oyununun remake versiyonu üzerinde çalışıyor. Bu konuyla ilgili olarak ser verip sır vermeyen şirketin PlayStation 5 için hazırladığı oyununun hangisi olacağı şu an için bilinmiyor. Oklar daha çok Demon's Souls'u gösteriyor olsa da şirket tarafından resmi bir açıklama gelmedikçe, şirketin hangi oyun üzerinde çalıştığını söylemek bir hayli zor.

Demon's Souls

Bluepoint Games, remake oyunu ile ilgili söylentilerle dalga geçmek için Cadılar Bayramı'ndan yararlanarak Twitter kullanıcılarını trolledi. 7 farklı oyunu içeren ilginç bir paylaşım yapan şirket, oyunseverlerin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakmayı başardı. Dilerseniz şimdi, Bluepoint Games'in o Twitter paylaşımına bakalım.

Bu ürkütücü geceyi sakinleştir. Bu söylentiler senfonisi bir gölgeden döndü. Bir şey, siyah canavarları dart oyunu gibi fırlatır ve onlar eğri büğrü tepelerden kaçarlar. Şeker koleksiyonlarınızı filtreleyin ve çevre dostu olun. Metal gibi bir Cadılar Bayramı olsun.

Aslına bakacak olursak bu cümlenin hem İngilizce hem de Türkçe halinden hiçbir şey anlamamış olabilirsiniz. Haklısınız da. Ancak Bluepoint Games'in yapmak istediği şey de zaten buydu. Geliştirici şirket bu tweetinde; Castlevania: Symphony of the Night, Demon’s Souls, Metal Gear Solid, Resistance, Syphon Filter, The Legend of Dragoon ve Twisted Metal gibi oyunlara göndermede bulunuyor. 

Bluepoint Games'in PlayStation 5 için hazırlandığı su götürmez bir gerçek ancak şirketin hangi oyunla karşımıza çıkacağını şu an için kimse bilmiyor. Bakalım zaman, bizleri hangi gelişmelerle karşılaştıracak ve Bluepoint Games, hangi remake oyununu PlayStation 5 için duyuracak?
Samsung Galaxy S10'a Ait En Net Fotoğraflar Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy S10'a Ait En Net Fotoğraflar Ortaya Çıktı

AllAboutSamsung, Galaxy S10 amiral gemilerinin prototiplerine ait fotoğrafları yayınladı. Fotoğraflar, cihazın tüm tasarım özelliklerini açık bir şekilde gösteriyor. ...

AMD Epyc Sunucu İşlemcileri Tanıtıldı
AMD Epyc Sunucu İşlemcileri Tanıtıldı

AMD, sunucularda kullanılabilmesi için ürettiği 64 çekirdekli işlemcilerini tanıttı. Özellikleriyle dikkat çeken ve 64 çekirdeğe kadar çıkabilen bu işlemciler oldukça pahalı olmalarıyla da dikkat çeki...

Saçma Domain'lerin Fiyatlarını Tahmin Ettiğiniz Oyun
Saçma Domain'lerin Fiyatlarını Tahmin Ettiğiniz Oyun

İnternet sitesi alan adları, ya da domain'ler, internet ilk çıktığından beri gözden düşmüyorlar. Hatta öyle ki, bazı domainlerin fiyatları yüz binlerce dolara ulaşabiliyor. Peki bu fiyatları bir oyuna...