Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'de 49 TL'lik fiyat etiketiyle oyunculara sunulan Age of Wonders III, Humble tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak erişime açıldı.


Hollanda menşeli Triumph Studios tarafından geliştirilen Age of Wonders III, doğru taktiğin iyi bir ekip ile birleştiğinde nasıl bir sonuç ortaya çıkarabileceğini gösteren muhteşem bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Neredeyse 20 yıllık bir maziye sahip olan oyun, oyuncuları muhteşem bir çevrimiçi maceranın içine dahil ediyor.

2014 yılında oyuncuların beğenisine sunulan oyun, Steam’de 49 TL gibi bir fiyata oyuncularla buluşuyor. Bir süredir ücretsiz oyunlar konusunda sessiz kalan Humble, 11 Mayıs Cumartesi gününe kadar Age of Wonders III’ü ücretsiz hale getirerek oyuncuların dikkatini yeniden çekmeyi başardı.

Age of Wonders III’ü oyun kütüphanenize eklemeniz için yaklaşık bir gün gibi bir süreniz var. Eğer sıra tabanlı strateji oyunlarını seviyor ve Age of Wonders sersinin sunduğu atmosferi beğeniyorsanız buraya tıklayarak oyunun Humble ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Humble'dan Ücretsiz Olarak Bir Oyunu Nasıl İndirebilirsiniz?

  • İlk olarak buraya tıklayın ve Humble'a üye olun. Eğer aktif bir üyeliğiniz bulunuyorsa giriş yapın.
  • Humble'da oturum açtıktan sonra buraya tıklayın ve Age of Wonders III'ün ürün sayfasına gidin.
  • 'Get the Game' butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen 'Get it Now' butonuna tıklayın. 
  • Tüm adımları uyguladıktan sonra Humble kütüphanenize (library) geri dönüş yaptın. 
  • Age of Wonders III oyununu seçtikten sonra 'Reveal Steam key' butonuna tıklayarak oyunun Steam ürün anahtarını kopyalayabilirsiniz.
  • Son olarak Steam'de sol altta bulunan 'oyun ekle' butonuna tıkladıktan sonra ürün anahtarı etkinleştire tıklayıp kopyaladığınız ürün anahtarını buraya yapıştırabilirsiniz.
iOS Uygulama Düzeni İçin Yeni Bir Özellik Keşfedildi
iOS Uygulama Düzeni İçin Yeni Bir Özellik Keşfedildi

Apple, iOS'e hayatı kolaylaştıran ancak çok da bilinmeyen birçok şey eklemekten -ve bunları duyurmamaktan- ziyadesiyle hoşlanıyor. Şimdi de, çok uzun zaman sonra, uygulama düzeniyle ilgili bir özellik...

Isınan Dizüstü Bilgisayarlarınızı Buza Çevirecek Soğutucular
Isınan Dizüstü Bilgisayarlarınızı Buza Çevirecek Soğutucular

Özellikle yaz aylarında bilgisayarınızın fanı zayıfsa belirgin bir ısınma yaşadığınızı fark etmişsinizdir. Biz de bu sorunu ortadan kaldıracak dizüstü bilgisayar soğutucularını sizler için derledik. ...

Tüketici Hakem Heyetine Yapılan Başvurularda Tutarlar Nasıl?
Tüketici Hakem Heyetine Yapılan Başvurularda Tutarlar Nasıl?

Sorunlu ürünlerde, satın alınan mağaza veya firma ile anlaşılamadığı durumlarda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru durumlarını masaya yatırıyoruz. ...