Nvidia, Tom Clancy Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Nvidia, Tom Clancy Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Nvidia, Tom Clancy'nin Ghost Recon Breakpoint için geliştirilmiş desteğiyle birlikte HTC Vive Cosmos'a GeForce Game Ready 436.48 WHQL sürücüsünü yayınladı. Yayınlanan yeni yazılım, oldukça gerçekçi grafikler vadediyor.


Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft tarafından yapımcılığı üstlenilmiş olan Tom Clancy serisinin en son oyunu olarak 4 Ekim'de raflarda yerini alacak. Oyun, çevrimiçi bir co-op (eşli oynanış) ve yeni bir yaralanma sistemiyle birlikte geliyor. Bu yaralanma sistemi, çok daha gerçekçi bir şekilde çalışacak. Aynı zamanda oyunun seslendirme ekibinde daha önce The Punisher ve Walking Dead'de de çalışmış olan Jon Berthal yer alıyor.

Cosmos'a gelecek olursak HTC'nin en yeni sanal gerçeklik seti olma özelliğini taşıyor ve 3 Ekim tarihinden itibaren satışa sunulacak. Ön sipariş ise 12 Eylül tarihinde başlamıştı. Cihaz, yeniden tasarlanmış olan Vive Reality System ile birlikte gelecek.

Yeni sürücü hangi yenilikleri sunacak?

htc cosmos

Yayınlanan yeni yazılımla birlikte çok daha gerçekçi ve stabil çalışan bir sanal gerçeklik seti karşımızda olacak. Ayrıca Nvidia, Oculus'u da boş geçmedi. Asgard's Wrath isimli macera türü oyuna da destek vermeye başlanacak.

Nvidia'dan gelen güncelleme ile birlikte The Division 2'de yer alan bazı hatalar da giderildi. DirectX 12 ile çalıştığı zaman Vulkan'da araç kullanırken oyunun çökmesine sebep olan bir hata çözüme kavuştu. GeForce Game Ready 436.48 WHQL sürücüsü, şu anda GeForce Experience ve Nvidia internet sitesi üzerinden indirilebilir durumda.
AnTuTu'dan Tüketicilerin İşini Kolaylaştıracak Listeler
AnTuTu'dan Tüketicilerin İşini Kolaylaştıracak Listeler

Akıllı telefonları test eden bir platform olarak nam salan AnTuTu, önümüzdeki dönemlerdeki indirimlerle ilgili listeler hazırladı. Telefon modellerini belirli fiyat aralıklarında listeleyen AnTuTu, ye...

iPhone 11 Pro vs Profesyonel Fotoğraf Makinesi (Video)
iPhone 11 Pro vs Profesyonel Fotoğraf Makinesi (Video)

iPhone 11 Pro, ortaya çıktığından beri kamera performansı ile büyük ses getirmeyi başardı. Birçok testten başarıyla çıkan telefonun kamerası bu sefer bir DSLR kameraya karşı test edildi. Gelin test so...

Conan Exiles Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz Oynanabilecek
Conan Exiles Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz Oynanabilecek

Steam’in ücretsiz hafta sonu etkinliklerinde bu hafta Conan Exiles adlı RPG oyunu ücretsiz olarak oynanabilecek. ...