Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Samsung'un ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold, yaşanan sorunların giderilmesi için yeniden ele alındı. Şirket tarafından resmi bir açıklama gelmese de ortaya çıkan bir görüntü, Galaxy Fold'un sorunlarının giderildiğini ve şirketin test işlemlerine başladığını gösteriyor.


Teknoloji üreticileri 2019 yılında katlanabilir ekranlı telefonlara iyiden iyiye takmış durumdalar. Ancak hala başarılı bir katlanabilir ekranlı telefon duyurulmuş değil. Samsung, katlanabilir ekranlı ilk akıllı telefonu Galaxy Fold'u duyurdu ancak telefon daha test aşamasındayken kullanılamaz hale geldi.

Samsung ortaya çıkan sorunları düzeltmek için uzun zamandır çalışıyor, üstelik sorunların giderildiği de söyleniyor ancak şirket, Galaxy Fold ile ilgili yeni bir duyuru yapmaktan kaçınıyor.

Ortaya çıkan son bilgiler ise şirketin, Galaxy Fold'un ekran sorununu çözdüğü yönündeydi. Şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da bu telefonun yenilenen versiyonunun ilk kez görüntülenmesi, Samsung'un sorunların üstesinden geldiğini bir kez daha doğruluyor.

İşte Samsung'un sorunları gidererek test etmeye başladığı Galaxy Fold:

Bu görüntü, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de bir metro durağında çekildi. Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonunu kullanan kişininse bir Samsung çalışanı olduğu düşünülüyor. 

Şimdi gözler, konuyla ilgili olarak açıklama yapması beklenen Samsung'da.
Google Asistan'a Yepyeni Bir Özellik Daha Geliyor
Google Asistan'a Yepyeni Bir Özellik Daha Geliyor

Google, geliştirdiği sesli sanal asistanıyla daha uzun konuşmaların gerçekleştirilebileceği yeni bir özelliği kısa süre içerisinde yayınlayacak. ...

Xiaomi'nin Oyun Canavarı Mi Gaming Laptop 2019 Tanıtıldı
Xiaomi'nin Oyun Canavarı Mi Gaming Laptop 2019 Tanıtıldı

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Mi Gaming Laptop 2019 isimli oyun canavarını duyurdu. İçerisinde en yeni nesil işlemci ve grafik birimini bulunan bilgisayarın üç modeli de oyunları 'parçalayacağının' gar...

YouTube, 'Sıradaki Video Ekranı'nda Değişikliğe Gidiyor
YouTube, 'Sıradaki Video Ekranı'nda Değişikliğe Gidiyor

Her gün milyonlarca insan tarafından kullanılan, en popüler video platformlarından biri olan YouTube için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme, uygulamanın en sık görünen “sıradaki video ekranı"...