Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Samsung'un ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold, yaşanan sorunların giderilmesi için yeniden ele alındı. Şirket tarafından resmi bir açıklama gelmese de ortaya çıkan bir görüntü, Galaxy Fold'un sorunlarının giderildiğini ve şirketin test işlemlerine başladığını gösteriyor.


Teknoloji üreticileri 2019 yılında katlanabilir ekranlı telefonlara iyiden iyiye takmış durumdalar. Ancak hala başarılı bir katlanabilir ekranlı telefon duyurulmuş değil. Samsung, katlanabilir ekranlı ilk akıllı telefonu Galaxy Fold'u duyurdu ancak telefon daha test aşamasındayken kullanılamaz hale geldi.

Samsung ortaya çıkan sorunları düzeltmek için uzun zamandır çalışıyor, üstelik sorunların giderildiği de söyleniyor ancak şirket, Galaxy Fold ile ilgili yeni bir duyuru yapmaktan kaçınıyor.

Ortaya çıkan son bilgiler ise şirketin, Galaxy Fold'un ekran sorununu çözdüğü yönündeydi. Şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da bu telefonun yenilenen versiyonunun ilk kez görüntülenmesi, Samsung'un sorunların üstesinden geldiğini bir kez daha doğruluyor.

İşte Samsung'un sorunları gidererek test etmeye başladığı Galaxy Fold:

Bu görüntü, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de bir metro durağında çekildi. Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonunu kullanan kişininse bir Samsung çalışanı olduğu düşünülüyor. 

Şimdi gözler, konuyla ilgili olarak açıklama yapması beklenen Samsung'da.
Galaxy Tab S4, Android 9.0 Pie Güncellemesine Kavuştu
Galaxy Tab S4, Android 9.0 Pie Güncellemesine Kavuştu

İçinde bulunduğumuz dönemde birçok cihaz için yayımlanan Android 9.0 Pie, Galaxy Tab S4 için de indirilebilir hâle geldi. ...

Apple, AirPower'ın Üretimini Durdurma Kararı Aldı
Apple, AirPower'ın Üretimini Durdurma Kararı Aldı

Apple'ın yaşanan gecikmelerle yılan hikayesine dönen projesi AirPower'ın üretimi en sonunda iptal edildi. ...

Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi
Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi

Aksiyon RPG türünde oldukça başarılı bir yapım olan Nier: Automata, 4 milyon satış rakamına ulaştı. ...