Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Sorunları Giderilen Samsung Galaxy Fold İlk Kez Görüntülendi

Samsung'un ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold, yaşanan sorunların giderilmesi için yeniden ele alındı. Şirket tarafından resmi bir açıklama gelmese de ortaya çıkan bir görüntü, Galaxy Fold'un sorunlarının giderildiğini ve şirketin test işlemlerine başladığını gösteriyor.


Teknoloji üreticileri 2019 yılında katlanabilir ekranlı telefonlara iyiden iyiye takmış durumdalar. Ancak hala başarılı bir katlanabilir ekranlı telefon duyurulmuş değil. Samsung, katlanabilir ekranlı ilk akıllı telefonu Galaxy Fold'u duyurdu ancak telefon daha test aşamasındayken kullanılamaz hale geldi.

Samsung ortaya çıkan sorunları düzeltmek için uzun zamandır çalışıyor, üstelik sorunların giderildiği de söyleniyor ancak şirket, Galaxy Fold ile ilgili yeni bir duyuru yapmaktan kaçınıyor.

Ortaya çıkan son bilgiler ise şirketin, Galaxy Fold'un ekran sorununu çözdüğü yönündeydi. Şirket tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da bu telefonun yenilenen versiyonunun ilk kez görüntülenmesi, Samsung'un sorunların üstesinden geldiğini bir kez daha doğruluyor.

İşte Samsung'un sorunları gidererek test etmeye başladığı Galaxy Fold:

Bu görüntü, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de bir metro durağında çekildi. Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonunu kullanan kişininse bir Samsung çalışanı olduğu düşünülüyor. 

Şimdi gözler, konuyla ilgili olarak açıklama yapması beklenen Samsung'da.
“Bazı Web Siteleri, iPhone’ları Hacklemek İçin Kullanıldı"
“Bazı Web Siteleri, iPhone’ları Hacklemek İçin Kullanıldı"

Google'ın güvenlik araştırmacıları, iPhone'ları hackleyenlere cihazlar üzerinde kullanıcılardan daha fazla imkan sağlayan bir güvenlik açığının iki yılı aşkın bir süredir kullanıldığını belirtti. Appl...

iPhone XI'e Mutlaka Gelmesi Gereken 5 Android Özelliği
iPhone XI'e Mutlaka Gelmesi Gereken 5 Android Özelliği

Apple, iPhone'larda performans ve işlevsellik açısından herhangi bir soru işareti bırakmasa da Android'de bulunan bazı özellikler, iPhone'ları çok daha iyi hale getirebilir. ...

XCloud, Taşınabilir Xbox One İşlevi Görüyor
XCloud, Taşınabilir Xbox One İşlevi Görüyor

Geçtiğimiz günlerde ön izlemesi yayınlanan Xbox’ın bulut tabanlı oyun platformu XCloud, henüz tam anlamıyla hazır değil ancak platform oldukça ciddi bir potansiyele sahip. ...