Acer, Boyutuyla Göz Dolduran Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı

Acer, Boyutuyla Göz Dolduran Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı

Bugünkü basın konferansında birçok yeni ürünüyle tüketicilerin karşısına çıkan Acer, devasa boyutlardaki yeni oyun monitörünü tanıttı.


Bugün New York'ta gerçekleştirilen etkinlikte birçok yeni ürün tanıtan Acer, oyuncuları da unutmadı. Boyutu ve yenileme hızıyla dikkat çeken bu yeni monitörün fazlasıyla ilgi göreceği düşünülüyor.

Etkinlikte sürpriz olarak sahneye çıkan Predator CG437K P adlı monitör, Acer'ın CEO'su Jason Chen tarafından tanıtıldı. Oyun monitörleri kategorisindeki standart algıların dışına çıkarak 43 inçlik devasa bir ürün ortaya koyan Acer, monitöre HDR desteğini eklemeyi de unutmamış.

43 inçlik devasa monitör Predator CG437K P, 4K desteğinin yanı sıra 144 Hz yenileme hızı vadediyor. Predator CG437K P; 3 adet HDMI, 1 adet DP ve 1 adet de Type-C portuyla karşımızda olacak. Standart televizyonlarla hemen hemen aynı boyutlarda olan monitörün tüketiciler tarafından nasıl karşılanacağını hep birlikte göreceğiz. 

Predator CG437K P, birkaç ay sonra Çin'de 9.999 RMB (8.535 TL) fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Dev monitör ayrıca Kuzey Amerika'da 1.299 dolar (7.450 TL) ve Avrupa'da da 1.499 euro (9.676 TL) fiyatlarıyla satışa sunulacak. Bahsi geçen bu fiyatların güncel kur baz alınarak çevrildiğini de unutmadan belirtelim. Predator CG437K P'nin ülkemizdeki satış fiyatıyla ilgili bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız. Kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.
Sony'e Yakın Bir Analist, PlayStation 5'in Fiyatını Açıkladı
Sony'e Yakın Bir Analist, PlayStation 5'in Fiyatını Açıkladı

Japon üretim endüstrisinde sağlam kaynakları olan bir analist, PlayStation 5'in 400 dolar fiyat etiketine sahip olacağını ancak fiyatın 500 dolara çıkarılmasının da sürpriz olmayacağını belirtti. ...

Adobe, Görüntü Kalitesini %30 Arttıran Özelliği Tanıttı
Adobe, Görüntü Kalitesini %30 Arttıran Özelliği Tanıttı

Dijital fotoğrafçılığın büyümesinde büyük pay sahibi olan Adobe, Ligthroom isimli yazılımında bazı değişiklikler yaptı. Bir milyarın üzerinde fotoğrafla yapay zekayı eğiten şirket, görüntü kalitesini ...

Apex Legends Sezon 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı
Apex Legends Sezon 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Apex Legends’in 2. sezonu bu ayın başlarında duyurulmuştu. Oyunun 2. sezonuyla ilgili yeni detaylar da yayınlanan güncellemeler ile bizlerle buluştu. ...