Acer, Boyutuyla Göz Dolduran Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı

Acer, Boyutuyla Göz Dolduran Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı

Bugünkü basın konferansında birçok yeni ürünüyle tüketicilerin karşısına çıkan Acer, devasa boyutlardaki yeni oyun monitörünü tanıttı.


Bugün New York'ta gerçekleştirilen etkinlikte birçok yeni ürün tanıtan Acer, oyuncuları da unutmadı. Boyutu ve yenileme hızıyla dikkat çeken bu yeni monitörün fazlasıyla ilgi göreceği düşünülüyor.

Etkinlikte sürpriz olarak sahneye çıkan Predator CG437K P adlı monitör, Acer'ın CEO'su Jason Chen tarafından tanıtıldı. Oyun monitörleri kategorisindeki standart algıların dışına çıkarak 43 inçlik devasa bir ürün ortaya koyan Acer, monitöre HDR desteğini eklemeyi de unutmamış.

43 inçlik devasa monitör Predator CG437K P, 4K desteğinin yanı sıra 144 Hz yenileme hızı vadediyor. Predator CG437K P; 3 adet HDMI, 1 adet DP ve 1 adet de Type-C portuyla karşımızda olacak. Standart televizyonlarla hemen hemen aynı boyutlarda olan monitörün tüketiciler tarafından nasıl karşılanacağını hep birlikte göreceğiz. 

Predator CG437K P, birkaç ay sonra Çin'de 9.999 RMB (8.535 TL) fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Dev monitör ayrıca Kuzey Amerika'da 1.299 dolar (7.450 TL) ve Avrupa'da da 1.499 euro (9.676 TL) fiyatlarıyla satışa sunulacak. Bahsi geçen bu fiyatların güncel kur baz alınarak çevrildiğini de unutmadan belirtelim. Predator CG437K P'nin ülkemizdeki satış fiyatıyla ilgili bir gelişme olduğunda sizlerle paylaşacağız. Kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.
Türkiye'de Bu Hafta Google'da En Çok Yapılan 30 Arama
Türkiye'de Bu Hafta Google'da En Çok Yapılan 30 Arama

Her zaman olduğu gibi ülkenin ve magazin dünyasının gündemi, bir kez daha Google'da yapılan aramaları doğrudan etkilemiş gibi görünüyor. ...

Samsung, Yeni Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu
Samsung, Yeni Oyuncu Bilgisayarını Duyurdu

2017 yılında Network Odyssey serisiyle oyuncu bilgisayarı piyasasına adım atan Samsung, seriyi bir üst seviyeye taşımaya kararlı görünüyor. ...

Samsung, 3 Ekranlı Katlanabilir Telefon Tasarımı Yapıyor
Samsung, 3 Ekranlı Katlanabilir Telefon Tasarımı Yapıyor

Yeni ortaya çıkan bir patent başvurusuna göre Samsung, esnek olmayan üç ekranlı bir telefon fikriyle ilgileniyor. ...