Google'ın Yeni Telefonu Pixel 3a Onaylandı

Geçtiğimiz hafta Google, çevrimiçi mağazasında Nest Hub Max'in detaylarını sızdırmıştı. Şimdiyse internet sitesi yoluyla orta segmentli akıllı telefonu Pixel 3a'yı doğruladı.


Geçtiğimiz hafta Google, yanlışlıkla Nest Hub Max'i çevrimiçi mağazasında paylaşmıştı. Bu hafta ise Pixel 3a, Google'ın çevrimiçi mağazasında kısa bir süreliğine göründü. Ayrıca sayfada bizi telefonun kabına yönlendiren bir bağlantı vardı ve böylece kabının kumaştan yapılacağını da öğrenmiş olduk.

Pixel 3a ve 3a XL sırasıyla "Sargo" ve "Bonito" kod adlarıyla Google Play Console'da da göründü. Konsol bu telefonların RAM ve ekran çözünürlüğü gibi birkaç özelliğini ortaya çıkardı. Sargo ve Bonito'nun ikisinin de 4 GB RAM'i olacak ancak Sargo'nun ekran çözünürlüğü 1080x2220 piksel ve piksel yoğunluğu 440 ppi olacak. Bonito'nun ekran çözünürlüğü ise 1080x2160 ve piksel yoğunluğu 400 ppi olacak.

Çözünürlük ve piksel yoğunluğuna bakacak olursak Sargo'nun 5.6 inçlik, Bonito'nun ise 6 inçlik bir ekranı olacak gibi görünüyor. Bu telefonlar ayrıca sistem özellikleriyle beraber Play Console'da listelenmiş durumda. Bu da bize telefonlarla 2019'un ortalarında karşılaşabileceğimizin bir ipucunu veriyor. Telefonları 7 Mayıs'ta başlayacak olan Google I/O 2019 konferansında resmi olarak tanıyabiliriz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Control'ün Optimizasyonu, Quantum Break'ten Daha İyi Olacak
Control'ün Optimizasyonu, Quantum Break'ten Daha İyi Olacak

Max Payne, Max Payne 2, Quantum Break ve Alan Wake gibi oyunların geliştiricisi olan Remedy, en yeni oyunu Control hakkında oldukça iddialı açıklamalar yaptı. Stüdyonun iletişim yöneticisi...

Google Haritalar, 5 Milyardan Fazla İndirmeye Ulaştı
Google Haritalar, 5 Milyardan Fazla İndirmeye Ulaştı

Google Haritalar uygulaması kendi arama uygulamasını da geçerek indirme sayısı 5 milyarı aştı. Henüz Google'ın hedeflediği sayıya ulaşmasa da bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu...

Airpods’un Rakibi Xiaomi Mi Airdots Pro İncelemesi
Airpods’un Rakibi Xiaomi Mi Airdots Pro İncelemesi

Airpods katili Xiaomi Airdots Pro'yu sizler için inceledik. Kulaklık sektöründe...