Anlaşma: Xiaomi Mi TV Stick’i sadece 34,21 dolara alın 2021

Anlaşma: Xiaomi Mi TV Stick’i sadece 34,21 dolara alın 2021

Akıllı TV’niz için kuvvetli bir medya akış aleti için pazardaysanız, AliExpress’ten Xiaomi Mi TV Stick’teki bu anlaşmaya göz atın. Ekseriyetle 40 $ ‘dan perakende satış yapan sesli asistanlı 1080p akış aleti sadece 34.21 $’ a satılıyor .

Xiaomi Mi TV Stick, tüm medya akışı ihtiyaçlarınız için tek noktadan bir çözümdür. Bu taşınabilir medya oynatıcı, Android TV, Google Assistant ve Smart Cast tarafından desteklenmektedir ve Dolby ve DTS surround ses ile beraber gelir. Hafif ve taşınabilir alet 30 gramdan daha hafiftir ve cebinize kolayca sığabilir ve çubuğu HDMI irtibat noktasına takarak rastgele bir akıllı televizyon ve projektörle çalışabilir. Xiaomi Mi TV Stick 1080p’yidaha önce inceledik ve çok sevdik.

Xiaomi Mi TV Stick ile eğlenceniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Youtube, Amazon Prime, Netflix, Disney Plus, Spotify, Google Play Store vb.’ye tek dokunuşla veya sadece google asistandan belirli bir şovu veya kanalı açmasını isteyerek ulaşabilirsiniz.

Anlaşma: Xiaomi Mi TV Stick'i yalnızca 34,21 dolara alın

Eğlencenin geleceği akıllı televizyonda yatıyor ve bu yüzden Xiaomi Mi TV Stick gibi akıllı bir medya oynatıcıya yatırım yapmak mantıklı. Ekseriyetle 40 dolara perakende satış yapan alet artık sadece önümüzdeki 4 gün için 34,21 dolara satışta . Bu anlaşma, özgün AB fişi ile Standart Ambalaj için geçerlidir. Ek yeni kullanıcı kuponu ve Avrupa’ya fiyatsız gönderim ile bu fırsat göz ardı edilemeyecek kadar iyi. Öyleyse, en kısa vakitte MI TV çubuğunuzu alın.

Bu tür heyecan verici fırsatlar ve öneriler ile ilgili daha fazla bilgi için fırsatlar merkezimize göz atın.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Asfaltları Ağlatacağımız Grid'in Çıkış Tarihi Ertelendi
Asfaltları Ağlatacağımız Grid'in Çıkış Tarihi Ertelendi

Codemasters tarafından eylül ayında yayınlanması planlanan Grid'in çıkış tarihi ertelendi. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda oyunun ekim ayında çıkacağı ifade edildi. ...

İddialara Göre Honor 20 Pro'nun DxOMark Puanı 100’ün Üstünde
İddialara Göre Honor 20 Pro'nun DxOMark Puanı 100’ün Üstünde

Akıllı telefonların kameraları değerlendiren ve puanlayan DxOMark’ta, yaklaşmakta olan Honor 20 Pro'nun puanının 100’ün üstünde olabileceği söyleniyor. ...

Nintendo Switch 8.0 Güncellemesi Destek Modu İle Geliyor
Nintendo Switch 8.0 Güncellemesi Destek Modu İle Geliyor

Nintendo Switch için yayımlanan son güncellemede resmi yama notlarında yer almayan yeni bir destek modu keşfedildi. ...