Apple iPhone SE 3, yükseltilmiş işlemci ve 5G desteğiyle gelecek yıl piyasaya sürülecek 2021

Apple iPhone SE 3, yükseltilmiş işlemci ve 5G desteğiyle gelecek yıl piyasaya sürülecek 2021

Bilinen ve emin bir Tianfeng International analisti Ming-Chi Kuo , önümüzdeki birkaç sene içinde Apple iPhone serisine ait tahminini izah etti. Raporda enteresan yorum, daha küçük iPhone SE konusunda.

Gibi rapor başına Apple yeni Apple iPhone SE (2020) bu sene yeni nesil modeli bırakmadan olmayacaktır. Bunun yerine, alet gelecek sene piyasaya sürülecek.

Ayrı olarak akıllı telefonun tasarımı açısından çok fazla farklık olmayacağını ve 4.7 inçlik ekran boyutunun da aynı kalabileceğini belirtiyor. Bununla beraber, şirket işlemciyi yükseltecek ve 5G irtibatı için destek ilave edecektir .

Cihazda yer alan çip setinin yükseltileceği belirtilirken, raporda hangi işlemcinin kullanılacağı izah etmiyor. Spekülasyonumuz, cihazın yaklaşan iPhone 14 serisinde veya mevcut A14 Bionic’te kullanılan aynı yonga setini paketleyebileceği istikametinde .

Apple iPhone SE 3, yükseltilmiş işlemci ve 5G desteğiyle gelecek yıl piyasaya sürülecek

İPhone SE 3’ün gecikmeli piyasaya sürülmesi, bu yıl yeni bir iPhone SE modelinin olmayacağı mananına gelmiyor. Raporlara göre, Cupertino merkezli dev, iPhone SE Plus’ı bu yılın sonlarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yaklaşan iPhone SE Plus’ın , ekranın üstünde bir kesikli 6.1 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Kamera bölümünde 12 megapiksel çift kamera heyetimi olabilir. Kaputun altında, 5G desteği olmayan A14 işlemciyi paketleyecek ve aletin yan tarafa kurulmuş bir parmak izi sensörüne de sahip olduğu söyleniyor.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
WhatsApp'taki karanlık mod yine ortaya çıktı
WhatsApp'taki karanlık mod yine ortaya çıktı

Son zamanlarda birçok mobil uygulamada kullanılan karanlık mod veya diğer bir adıyla gece modu özelliği, çok yakSon zamanlarda birçok mobil uygulamada kullanılan karanlık mod veya diğer...

Samsung Galaxy S21 5G Serisinin Renkleri Belirlendi! 2021
Samsung Galaxy S21 5G Serisinin Renkleri Belirlendi! 2021

2021 seneyin en merak edilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy S21 5G, önümüzdeki hafta içinde tanıtılacak. Önceden bir hayli sızıntılar duyuran Evan Blass, telefon için hazırlanan web...

GoodOffer24’’ün Yaz İndirimleri Başladı
GoodOffer24’’ün Yaz İndirimleri Başladı

Online alışveriş sitesi GoodOffer24’ün yaza özel indirimleri başladı. Firma, özellikle yazılım ürünlerinde uyguladığı indirimlerle dikkat çekiyor. ...