Baseus 7’si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 ABD doları (Orijinal Fiyat 38,99 ABD doları) 2021

Baseus 7’si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 ABD doları (Orijinal Fiyat 38,99 ABD doları) 2021

AliExpress, Baseus Type C Hub yerleştirme istasyonunda flaş bir anlaşma yapıyor. Yerleştirme istasyonu çoğunlukla 38,99 dolardan satılıyor. Ancak önümüzdeki iki gün süresince, bu mükemmel 7’si 1 arada telefon tutucuyu sadece 28,15 dolara alabilirsiniz.

İrtibat istasyonu, normal akıllı telefonunuzu hem büronuzda hem de hanenizde kullanabileceğiniz profesyonel bir bilgisayara veya TV’ye dönüştüren çok işlevli bir alettir. Üç USB irtibat noktasıyla donatılmış olan alet, akıllı telefonunuza fare, klavye, USB flash sürücü vb. Gibi ansızın çok aksesuarı bağlamanıza ve böylelikle onu mini bir dizüstü bilgisayara dönüştürmenize yardımcı olur. Ayrı olarak gamepad’inizi hub’a bağlayabilir ve oyun tecrübenizi geliştirebilirsiniz. Bir projektör bağlantısı ve ek SD / Micro SD yuvalarıyla hub, depolama meselelerinizi dahi çözer. Tek yapmanız şart olan akıllı telefonunuzu takmak ve SD / Micro SD kartınızdan okumaya başlamak.

Bir C Tipi güç jakına sahip olan cihaz, size 15 W yüksek enerji için sonsuz bir kaynak sağlar ve estetik ve akıllı tasarım, akıllı telefonunuzu genişletme için bırakmanıza ve ellerinizi serbest bırakmanıza imkan tanır. Bilgisayar ve TV moduyla, işlemler için ekranınızı ayırabilir veya telefonunuz ile TV’nizin ekranını senkronize edebilirsiniz.

Baseus 7'si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları (Özgün Ücret 38,99 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları)

Yalnızca TYPE C telefonlar için tasarlanan hub, Huawei (Mate 20 / Pro, Mate 10 / Pro, P20 / Pro) ve Samsung (S10 / 10 plus, S9 / S9 plus, Note9) gibi USB-C telefonlarla kullanılmak üzere özelleştirildi.

Bu hafif ve son derece taşınabilir çok işlevli bağlantı istasyonu yalnızca 28,15 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları (Özgün ücreti 38,99 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları). Flash Deal, fiyatsız kargo ile beraber gelir ve yalnızca önümüzdeki iki gün boyunca geçerlidir.

Bu yüzden Baseus hub bağlantı istasyonunuzu en kısa müddette alın.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Motorola'nın Yeni Akıllı Telefonu Moto Z4 Ortaya Çıktı
Motorola'nın Yeni Akıllı Telefonu Moto Z4 Ortaya Çıktı

Motorola Moto Z4'ün görüntüleri Twitter üzerinden ortaya çıkarıldı. Akıllı telefon, USB-C tipi şarj kullanıyor ve çentikli bir ekrana sahip. ...

Spotify'ın Premium Kullanıcı Sayısı 100 Milyona Yaklaştı
Spotify'ın Premium Kullanıcı Sayısı 100 Milyona Yaklaştı

2 farklı podcast firmasını satın alarak gücüne güç katan Spotify, ücretli üye sayısını da günden güne artırıyor. ...

Intel Yeni Canavarını Duyurdu: Core i9-9900KS
Intel Yeni Canavarını Duyurdu: Core i9-9900KS

Intel, Computex Kickoff etkinliğinde yeni Core i9-9900KS modelini duyurdu. Modelin 8 çekirdeği birden 5 GHz hızda çalışabilecek. ...