Baseus 7’si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 ABD doları (Orijinal Fiyat 38,99 ABD doları) 2021

Baseus 7’si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 ABD doları (Orijinal Fiyat 38,99 ABD doları) 2021

AliExpress, Baseus Type C Hub yerleştirme istasyonunda flaş bir anlaşma yapıyor. Yerleştirme istasyonu çoğunlukla 38,99 dolardan satılıyor. Ancak önümüzdeki iki gün süresince, bu mükemmel 7’si 1 arada telefon tutucuyu sadece 28,15 dolara alabilirsiniz.

İrtibat istasyonu, normal akıllı telefonunuzu hem büronuzda hem de hanenizde kullanabileceğiniz profesyonel bir bilgisayara veya TV’ye dönüştüren çok işlevli bir alettir. Üç USB irtibat noktasıyla donatılmış olan alet, akıllı telefonunuza fare, klavye, USB flash sürücü vb. Gibi ansızın çok aksesuarı bağlamanıza ve böylelikle onu mini bir dizüstü bilgisayara dönüştürmenize yardımcı olur. Ayrı olarak gamepad’inizi hub’a bağlayabilir ve oyun tecrübenizi geliştirebilirsiniz. Bir projektör bağlantısı ve ek SD / Micro SD yuvalarıyla hub, depolama meselelerinizi dahi çözer. Tek yapmanız şart olan akıllı telefonunuzu takmak ve SD / Micro SD kartınızdan okumaya başlamak.

Bir C Tipi güç jakına sahip olan cihaz, size 15 W yüksek enerji için sonsuz bir kaynak sağlar ve estetik ve akıllı tasarım, akıllı telefonunuzu genişletme için bırakmanıza ve ellerinizi serbest bırakmanıza imkan tanır. Bilgisayar ve TV moduyla, işlemler için ekranınızı ayırabilir veya telefonunuz ile TV’nizin ekranını senkronize edebilirsiniz.

Baseus 7'si 1 arada yerleştirme istasyonu 28,15 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları (Özgün Ücret 38,99 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları)

Yalnızca TYPE C telefonlar için tasarlanan hub, Huawei (Mate 20 / Pro, Mate 10 / Pro, P20 / Pro) ve Samsung (S10 / 10 plus, S9 / S9 plus, Note9) gibi USB-C telefonlarla kullanılmak üzere özelleştirildi.

Bu hafif ve son derece taşınabilir çok işlevli bağlantı istasyonu yalnızca 28,15 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları (Özgün ücreti 38,99 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları). Flash Deal, fiyatsız kargo ile beraber gelir ve yalnızca önümüzdeki iki gün boyunca geçerlidir.

Bu yüzden Baseus hub bağlantı istasyonunuzu en kısa müddette alın.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Google Meet’ in Sunduğu Yeni Seçenekler 2021
Google Meet’ in Sunduğu Yeni Seçenekler 2021

Google Meet, 2020 seneninde her şeyin internet üzerinden yapıldığı hayata geçildiği için hiç kullanılmadığı kadar kullanıldı. Milyonlarca kişinin sanal ortamdan toplantılara...

Sennheiser GSP 370 - Fiyatı ve Özellikleri
Sennheiser GSP 370 - Fiyatı ve Özellikleri

Sennheiser, tek şarjla 100 saate kadar kullanım vaat eden yeni kablosuz oyun kulaklığı GSP 370’yi tanıttı. Kulaklık, özellikle şarj ile uğraşmadan uzun süre kullanım isteyen...

Çin'in Casusluk İçin LinkedIn'i Kullandığı Ortaya Çıktı
Çin'in Casusluk İçin LinkedIn'i Kullandığı Ortaya Çıktı

Çin adına casusluk faaliyetleri gerçekleştirirken ABD'den bilgi sızdıran Jun Wei Yeo, bunun için LinkedIn'i kullandığını açıklamıştı. Yeo'nun aktardığı bilgilere göre LinkedIn,...