E3 ’in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi! 2021

E3 ’in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi! 2021

Dünya Covid ile savaşma ile ilgili doğru istikamette ilerlerken, bu sene bizzat bir E3 her vakit arzulu bir düşünce gibi geldi. Şimdi, LA City dokümanları fiziksel etkinliğin iptal edildiğini onaylıyor gibi görünüyor.

.

Resetera kullanıcısı Rösti , şehrin resmi internet sitesinde Los Angeles Kurultay ve Turizm Geliştirme Heyeti için özel bir toplantı programı keşfetti. E3 2021’i “2021’de iptal edilen canlı etkinlik” olarak listeliyor.

.

E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Heyetine Göre İptal Edildi!

.

Dokümanda ayrı olarak, heyetin ESA yapım ekibiyle LA Kurultay Merkezi’ndeki yayın seçenekleri ve 2022 ve 2023 etkinlikleri için bir lisans üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

.

Haberler çok şaşırtıcı değil. Bu ayın başlarında E3’ün sadece çevrimiçi bir etkinlik olarak ayarlandığına değin haberler duyduk . ESA, “2021 için E3 tecrübenini dönüştürdüğünü” söyledi, ancak tüm oyun şirketleri çevrimiçi bir format fikrine sahip görünmüyor.

.E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Heyetine Göre İptal Edildi!

.

E3’ün gerçekleştiği ay içinde, bir başka büyük konferans olan Mobil Dünya Kurultayı yüz yüze bir etkinlik olarak geri dönecek . MWC Barcelona’ya, normal 100.000 ziyaretçinin yarısı olan takriben 50.000 kişinin katılması bekleniyor ve birkaç Covid güvenlik tedbiri uygulanacak. Ancak, CES 2020’nin Las Vegas’ta bir enfeksiyon artışına sebep olduğu vaziyetlerde bir ani artışa kapı aralayabileceğinden korkuluyor.

.

E3’ün tacı, pandemiden önce zati kayıyordu, Sony ve EA gibi büyük isimler kurultayı atladılar ve bunun yerine kendi konferanslarını tertip ettiler. Elektronik eğlence fuarının daha önceki görkemine geri dönüp dönmeyeceğine dair bir sual bırakıyor.

.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Tesla, Şanghay’da dünyanın en büyük şarj istasyonunu açtı 2021
Tesla, Şanghay’da dünyanın en büyük şarj istasyonunu açtı 2021

Elektrikli araç deyince akla ilk gelen firma olan Tesla, geleceğin teknolojisi için yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kaliforniya merkezli şirketin son hamlesi Çin’e meydana geldi:...

Yeni iPhone 3 Arka Kameraya Sahip Olacak
Yeni iPhone 3 Arka Kameraya Sahip Olacak

Apple'ın akıllı telefon serisi iPhone'un kamera modülü, yapım aşamasında görüntülendi. ...

Valve, 'Steam Contoller'ın Satışını Durduruyor
Valve, 'Steam Contoller'ın Satışını Durduruyor

Valve'ın 2015 yılında piyasaya sürdüğü "Steam Controller", son dönemlerini yaşıyor. Şirket, ellerindeki mevcut ürünler bittikten sonra satışları durduracak. İddialara göre Steam...