E3 ’in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi! 2021

E3 ’in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Kuruluna Göre İptal Edildi! 2021

Dünya Covid ile savaşma ile ilgili doğru istikamette ilerlerken, bu sene bizzat bir E3 her vakit arzulu bir düşünce gibi geldi. Şimdi, LA City dokümanları fiziksel etkinliğin iptal edildiğini onaylıyor gibi görünüyor.

.

Resetera kullanıcısı Rösti , şehrin resmi internet sitesinde Los Angeles Kurultay ve Turizm Geliştirme Heyeti için özel bir toplantı programı keşfetti. E3 2021’i “2021’de iptal edilen canlı etkinlik” olarak listeliyor.

.

E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Heyetine Göre İptal Edildi!

.

Dokümanda ayrı olarak, heyetin ESA yapım ekibiyle LA Kurultay Merkezi’ndeki yayın seçenekleri ve 2022 ve 2023 etkinlikleri için bir lisans üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

.

Haberler çok şaşırtıcı değil. Bu ayın başlarında E3’ün sadece çevrimiçi bir etkinlik olarak ayarlandığına değin haberler duyduk . ESA, “2021 için E3 tecrübenini dönüştürdüğünü” söyledi, ancak tüm oyun şirketleri çevrimiçi bir format fikrine sahip görünmüyor.

.E3 2021'in Yüz Yüze Etkinliği Şehir Turizm Heyetine Göre İptal Edildi!

.

E3’ün gerçekleştiği ay içinde, bir başka büyük konferans olan Mobil Dünya Kurultayı yüz yüze bir etkinlik olarak geri dönecek . MWC Barcelona’ya, normal 100.000 ziyaretçinin yarısı olan takriben 50.000 kişinin katılması bekleniyor ve birkaç Covid güvenlik tedbiri uygulanacak. Ancak, CES 2020’nin Las Vegas’ta bir enfeksiyon artışına sebep olduğu vaziyetlerde bir ani artışa kapı aralayabileceğinden korkuluyor.

.

E3’ün tacı, pandemiden önce zati kayıyordu, Sony ve EA gibi büyük isimler kurultayı atladılar ve bunun yerine kendi konferanslarını tertip ettiler. Elektronik eğlence fuarının daha önceki görkemine geri dönüp dönmeyeceğine dair bir sual bırakıyor.

.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Google'da Tuvalet Kağıdı Aramasında Pakistan Bayrağı
Google'da Tuvalet Kağıdı Aramasında Pakistan Bayrağı

Google'a saldıran siber korsanlar, Pakistan bayrağı aratıldığında tuvalet kağıdının gösterilmesini sağladılar. ...

Meizu M9 Note'un Bazı Özellikleri, TENAA'da Ortaya Çıktı
Meizu M9 Note'un Bazı Özellikleri, TENAA'da Ortaya Çıktı

Meizu CEO'sunun geçtiğimiz günlerde Meizu M9 Note üzerinde çalıştıklarını doğrulamasından sonra, telefon hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Meizu M9 Note'un bazı özellikleri,...

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'de 49 TL'lik fiyat etiketiyle oyunculara sunulan Age of Wonders III, Humble tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak erişime açıldı. ...