HOLLYLAND Lark 150 İnceleme: Süper Kompakt ve Süper Değer 2021

HOLLYLAND Lark 150 İnceleme: Süper Kompakt ve Süper Değer 2021

Birkaç hafta önce video çekimimiz için enteresan bir aksesuarımız olan HollyLand Lark 150 kablosuz mikrofon sistemi aldık . Dürüst olmak gerekirse, çoğu pratikte güvenilmez olduğu için kablosuz mikrofon kullanmaktan pek hoşlanmadık. Vlogger’lar ve stüdyolar için en iyi profesyonel seçeneklerden biri olan tanınmış taşınabilir Rode kablosuz GO’yu duymuş olabilirsiniz. Ancak bizim için çok pahalıydı. Başka bir deyişle kablosuz mikrofonlarpiyasadaki en küçük ve en hafif kablosuz mikrofon sistemlerinden biri olan HollyLand Lark 150’yi görene kadar tam olarak istek listemizde değildi. Tek bir vericiye sahip olan Rode kablosuz GO’nun aksine, Lark 150, çift kanallı ses oluşturmak için iki kablosuz vericiye sahiptir. Bu yüzden, kullanıcılar standart bir mono parça, bir stereo parça ve başka bir yaratıcı güvenlik izi dahil olmak üzere üç ses çıkış moduna sahip olabilir.

Önce tasarımına bakalım. Artık neden bir sistem olarak kabul edildiğini biliyoruz. İki vericiye ve bir alıcıya ek olarak, şarj kutusu (btw’nin iyi bir yapı kalitesine sahiptir) depolama ve savunma için akıllı bir tasarıma sahiptir.

Çok istikametli kombinasyon , iki verici ve bir alıcıdan oluşur ve ek olarak, standart ambalaj, değişik kullanımlara daha iyi uyması için iki yaka mikrofonu içerir. Ayrı olarak bir TRS kablosu, 3,5 mm kullanıcı arkadaşı bir ön cam ve vlog, YouTubing, röportajlar, sahne içi konuşma şovları, canlı yayın ve diğer muhteva oluşturma türleri için en ideal mikrofon sistemi olarak çalışan bir gizleme çantasına sahip olursunuz.

HOLLYLAND Lark 150 İnceleme: Süper Kompakt ve Süper Değer

Kompakt şarj çantasına geri dönersek, kasa, kullanıcıların yolcu esnasında rahat bir tecrübe yaşamalarını sağlar. Ve daha da ehemmiyetlisi, kulaklıkların şarj çantasına benzer şekilde daha uzun pil ömrü için kolay şarj sağlayabilir. Tüm modüller süper kompakttır ve kasanın içinde iyi tertip etmiştir. Ve tüm modüller manyetik emişiyle sıkıca tutulur.

Temel modüle ek olarak, ihtiyacınız olan kabloları gizlemek için bir yuva dahi ayırır. Tam şarjlı vaziyetlerde, vericiler takriben 4 saat dayanabilirken, alıcı 7 saatten fazla sürebilir. Ve daha fazla güç istiyorsanız, şarj kutusu onları her vakit ve her yerde şarj edebilir, bu da açık havada çok fazla çekim yapanlar için netlikle mükemmel bir özelliktir.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Honor 20 Pro Muhtemelen Pembe-Beyaz Renkte Olacak
Honor 20 Pro Muhtemelen Pembe-Beyaz Renkte Olacak

Huawei’nin alt markası Honor’un yeni serisi Honor 20’nin 4 kameralı olacağı beklense de, rengi hakkında soru işaretleri vardı. Bugün Weibo’da yayınlanan bir fotoğraf, cihazın...

Musk, Yapay Zeka Konusundaki Kötümserliğine Devam Ediyor
Musk, Yapay Zeka Konusundaki Kötümserliğine Devam Ediyor

Yapay zekâ, günümüz teknoloji ve bilim dünyasının yakından incelediği ve her geçen gün biraz daha geliştirdiği bir disiplin ancak bilim insanları ve teknoloji şirketleri, yapay zekâ...

Xiaomi Mi 11 İncelemesi: ’de geçilecek En İyi Değer Snapdragon 888 amiral gemisi 2021
Xiaomi Mi 11 İncelemesi: ’de geçilecek En İyi Değer Snapdragon 888 amiral gemisi 2021

Xiaomi, Mi serisi amiral gemisi Xiaomi Mi 11’i 2020’nin nihayetinde resmi bir etkinlikte piyasaya sürdü . Etkinlik oldukça sürpriz oldu, zira Xiaomi bir Pro sürümü yayınlamak yerine...