Kena: Bridge of Spirits’in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı 2021

Kena: Bridge of Spirits’in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı 2021

Bu haftanın başlarında, Sony’nin en son State of Play etkinliği esnasında bağımsız geliştirici Ember Lab , Zelda’dan esin alan aksiyon / serüven oyunu Kena: Bridge of Spirits’in çıkış tarihini izah etti . Oyun, 24 Ağustos’ta PC (Epic Games Store’a özel), PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak.

Ancak bugün, ön siparişler nihayet PlayStation Store ve Epic Games Store’da açıldı ve Kena: Bridge of Spirits’in 40 dolarlık bir ‘bütçe’ ücretine sahip olacağını ortaya koydu. Bu Standart Sürüm içindir; Ayrı olarak, Digital Soundtrack, Kena için benzersiz bir gümüş kadro ve altın Rot görünümü içeren 50 $ ücretli bir Digital Deluxe Edition da var.

Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Ücreti 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı

Kena: Bridge of Spirits Muhteşem Yeni Bir Fragman ve Yaz Çıkış Tarihi Aldı

Diğer taraftan tüm ön siparişler bir dizi ‘Kutlama şapkaları’ ile beraber gelir. Ember Lab’a göre şapkalar, ‘ortamlarda ferdi Rot’u takip faktörün ve bulmanın mükemmel bir yoludur’. Kena: Bridge of Spirits’te düzinelerce şapka bulunsa da, bunlar sadece ön siparişle alınabilir.

Hikaye Genç bir Ruh Kılavuzu olan Kena, mukaddes dağ tapınağını aramak için ayrılınmış bir köye gider. Gezici ruhların hapsolduğu, büyümüş bir ormanda gizlenmiş bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder. Rotu Bul Ormanın dört bir yanına dağılmış çekingen ve yanıltıcı ruhlar. Ölü ve çürüyen elementleri ayrıştırarak balansı sağlarlar. Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Ücreti 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı Ana Özellikler
  • Takımınızı Oluşturun : Kuvvetli kabiliyetler kazanmak, bulgular yapmak ve etrafı dönüştürmek için Rot’u bulun ve toplayın.
  • Keşfedin : Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı yine kurmak için Ruhlar Diyarı’nın gücünden faydalanın.
  • Hızlı Kavga et : Ruhlar yozlaşık, tuzağa düşmüş ve hareket edemeyecek hale geldi, her fırsatta Kena’ya alan okuyor.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi
Nier: Automata Satışlarda 4 Milyonu Devirdi

Aksiyon RPG türünde oldukça başarılı bir yapım olan Nier: Automata, 4 milyon satış rakamına ulaştı. ...

Xiaomi, Dimensity 1000+'lı Bir Redmi Telefon Tanıtabilir
Xiaomi, Dimensity 1000+'lı Bir Redmi Telefon Tanıtabilir

Xiaomi'nin MediaTek Dimensity 1000+ yonga setini kullanan yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı öne sürüldü. Çinli teknoloji devinden, Dimensity 1000+ ile 144 Hz ekran yenileme...

Vivo'nun Yeni Telefonu AnTuTu'da Ortaya Çıktı
Vivo'nun Yeni Telefonu AnTuTu'da Ortaya Çıktı

Vivo'nun yaklaşmakta olan "V1936AL" model kodlu yeni telefonu, AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. Şirketin geçtiğimiz dönemlerde piyasaya sürdüğü Vivo Neo 855'e fazlasıyla benzeyen bu...