LG V60 ThinQ 5G sonunda Android 11 güncellemesini alıyor 2021

LG V60 ThinQ 5G sonunda Android 11 güncellemesini alıyor 2021

LG V60 ThinQ 5G LG Electronics son kez doğru amiral gemisi akıllı telefon. Şubat 2020’nin sonlarında , kutudan çıkan Android 10 ile tanıtıldı . Duyurulmasından bir sene sonra, telefon nihayet Android 11 aktüellemesini almaya başladı.

Birkaç hafta önce LG , Güney Kore’de LG Velvet 5G için Android 11’i piyasaya sürmeye başladı. Böylelikle şirketin portföyünde geçen seneki Android aktüellemesini alan ilk alet oldu.

Şimdi, elektronik devi LG V60 ThinQ 5G için bu aktüellemeyi başlatıyor. Şu an bakımından aktüelleme sadece AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’de yayında. Ayrı olarak, yalnızca Verizon ve T-Mobile varyantları için kullanılabilir. AT&T modeli daha aktüellemeyi almadı, ancak çok yakında olması gerekiyor.

Enteresan bir şekilde, Verizon varyantının Android 11 aktüellemesi Ocak 2021 güvenlik yamasıyla beraber geliyor. Diğer taraftan, T-Mobile sürümünün yapısı, güvenlik yaması düzeyini Şubat 2021’e yükseltir.

LG V60 ThinQ 5G nihayetinde Android 11 aktüellemesini alıyor

Bununla birlikte, bu iki modelden rastgele birine sahipseniz , biriminizin OTA aktüellemesini alıp almadığını kontrol etmek için Ayarlar> Telefon İle ilgili> Yazılım aktüellemeleri> Aktüellemeyi Kontrol Et’e gidin. Değilse, gruplar halinde piyasaya sürüldüğü için biraz vakit alabileceğinden birkaç gün bekleyin.

Diğer bölgelere gelince, şirketten resmi bir izah yok ancak LG V60 ThinQ’nun bu sürümleri de yakın gelecekte Android 11 aktüellemesini alacaktır.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Bir Samsung Galaxy S7 Edge, Durup Dururken Alev Aldı
Bir Samsung Galaxy S7 Edge, Durup Dururken Alev Aldı

Nijeryalı Bir Twitter kullanıcısının Samsung Galaxy S7 Edge telefonu, masada dururken kendi kendine alev aldı ve kullanılamaz hale geldi. ...

Football Manager 2020'nin Çıkış Tarihi Açıklandı
Football Manager 2020'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Futbol oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği haber nihayet geldi. SEGA ve Sports Interactive, Football Manager 2020’nin PC ve Mac platformu için 19 Kasım’da çıkış yapacağını...

Huawei, EMUI 10 İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı
Huawei, EMUI 10 İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu Yayınladı

Huawei'nin akıllı telefonlarda kullanılan arayüzü EMUI'nin son sürümü için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video, EMUI 10'la ilgili bazı detaylar içeriyor. ...