Sony, Bu Yıl Playstation 5’in Depolama Genişletmesinin Kilidini Açmayı Planlıyor! 2021

Sony, Bu Yıl Playstation 5’in Depolama Genişletmesinin Kilidini Açmayı Planlıyor! 2021

Dört gözle beklenen bir şey: Sony’nin PlayStation 5’i için iki tür bekleme vardı. Birincisi, scalper fiyatını ödemeden bir tanesine el atmak ve ikincisi, bir m.2 sürücü yerleştirerek konsolun dahili depolamasını artırabilmek genişletme yuvasında. İkinci kulüptekiler için, Sony’nin bu işlevi bu yaz çıkacak bir ürün yazılımı aktüellemesi yoluyla etkinleştirmeyi tasarıladığı bildirildiğinden, bekleme müddeti yakında bitecek. .

Microsoft ve Series X | S üzerindeki tescilli depolama genişletmesinin aksine Sony, PlayStation 5 ile üçüncü taraf yoluna gitti ve oyuncuların kullanım için onay aldıkları sürece çeşitli NVMe seçeneklerinden seçim yapmalarına müsaade etti.

.

Sony, Bu Sene Playstation 5'in Depolama Genişletmesinin Kilidini Açmayı Tasarılıyor!

.

Muhtemelen Sony’nin uyumluluk kriterlerini tatmin edecek pazardaki mevcut birkaç m.2 SSD’ler, gerçek donanım desteği bir aktüellemeyle yaz aylarında etkin olacak iken, raporlar Bloomberg. Konsolun 667GB kullanılabilir depolama alanını genişletebilmek, sahiden de bir hayli oyuncunun dört gözle bekleyeceği ilk yükseltmelerden biri olacaktır.

.

Yaklaşan alet yazılımı, PS5 soğutma fanlarının daha yüksek RPM’lerde dönmesine de müsaade edecek. Bu kabiliyetin zati var olduğu biliniyor olsa da Sony, üçüncü taraf bir SSD devreye girdiğinde termiklere hitap etmek için muhtemelen fan hızlarını artıracak.

.

PS5 kullanıcılarının devasa oyun kitaplıklarını nihayet yükleyebilmesi için yalnızca birkaç ay var. Ancak bu bekleme, oyun gecikmeleri ve muhtemelen daha uzun müddet devam edecek imalat kısıtlamaları karşısında küçük bir rahatsızlık oluşturacaktır.

.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Vivo Y3 Standard Edition - Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y3 Standard Edition - Fiyatı ve Özellikleri

Vivo'nun geçtiğimiz mayıs ayında piyasaya sürdüğü modeli "Y3" yenilendi. "Y3 Standard Edition" ismine sahip olan yeni model, orijinal modele oranla biraz daha düşük seviye özelliklere...

Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin....

Ripple Yüzde 50’den Fazla Değer Kazanarak Rekor Kırdı! 2021
Ripple Yüzde 50’den Fazla Değer Kazanarak Rekor Kırdı! 2021

Kripto para birimleri gün geçtikçe büyümeye ve isminden söz ettirmeye devam ediyor. Günden güne herkesin alaka odağına haline gelen sanal para birimleri, her saniye değişen piyasa...