Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Bruce Springsteen ve Barack Obama, Spotify için Renegades: Born in the USA isimli bir podcast özel yayınını başlatmak için bir araya geldi . Podcast, ilk ikisi geçen Pazartesi yayınlanan sekiz bölümden oluşacak. Podcast, Amerika’nın geleceğinden babalığa kadar pek çok konuya değinecek.

Renegades: Born in the USA , Obamas’ın Higher Ground Productions’ın son projesidir ve bu arada birkaç video projesi için Netflix ile de anlaşması vardır. Yeni podcast, biri “Outsiders: An Unlikely Friendship”, ötekisi “American Skin: Race in the United States” başlıklı ilk iki bölümünün 22 Şubat’ta düştüğünü gördü.

Spotify

İlk bölüm, Obama ve Bruce Springsteen’in ‘olası olmayan arkadaşlıkları’ ile ilgili konuşmasını içerirken, ikinci bölüm ırkçılık konusuna değiniyor. Her iki bölüm de, onları okumayı seçenek edenler için bölümlerin transkriptlerine irtibatlar içerir.

İlk bölüm mantıklı – Obama ve Springsteen harbiden de bir podcast için garip bir eşleşme gibi görünüyor. Obama, Bölüm 1’de bunu anlatıyor ve “Bruce ve ben, ikimize de çok şey veren bu ülkeyi anlamaya çalışırken kendi yollarımızda paralel yolculuklarda bulunduk.”

Spotify

Bu, Spotify’ın 2019’da Higher Ground ile yaptığı anlaşmadan çıkan ilk podcast değil. Dinleyiciler önümüzdeki haftalarda serinin sonraki altı bölümünü izleyebilecek – ikinci bir sezonun olup olmayacağı belli değil. dijital ses dosyası.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Division 2 sisi hala eksik, ancak güncellemeler bitmedi 2021
Division 2 sisi hala eksik, ancak güncellemeler bitmedi 2021

Tom Clancy’s The Division 2’nin geliştiricileri tarafından bir ileti iletildi. Geçmişte önerdiklerinin aksine, 2021 senesi süresince oyuna yeni aktüellemeler sunmaya devam edeceklerini...

Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun ve Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun ve Uygulama

Google Play Store’da yer alan uygulama ve oyunlar, düzenli olarak kısa süreliğine çeşitli indirimlere giriyor ya da kısa süreliğine ücretsiz hâle geliyor. Bu yazımızda da kısa...

Gürültü Engellemeye Sahip AirPods Rakibi: Sony WF-1000XM3
Gürültü Engellemeye Sahip AirPods Rakibi: Sony WF-1000XM3

Gürültü engelleme özelliği ve çok daha fazlasına sahip olan Sony WF-1000XM3 kablosuz kulak içi kulaklık, AirPods’un kabusu olmaya geliyor gibi görünüyor. ...