Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Bruce Springsteen ve Barack Obama, Spotify için Renegades: Born in the USA isimli bir podcast özel yayınını başlatmak için bir araya geldi . Podcast, ilk ikisi geçen Pazartesi yayınlanan sekiz bölümden oluşacak. Podcast, Amerika’nın geleceğinden babalığa kadar pek çok konuya değinecek.

Renegades: Born in the USA , Obamas’ın Higher Ground Productions’ın son projesidir ve bu arada birkaç video projesi için Netflix ile de anlaşması vardır. Yeni podcast, biri “Outsiders: An Unlikely Friendship”, ötekisi “American Skin: Race in the United States” başlıklı ilk iki bölümünün 22 Şubat’ta düştüğünü gördü.

Spotify

İlk bölüm, Obama ve Bruce Springsteen’in ‘olası olmayan arkadaşlıkları’ ile ilgili konuşmasını içerirken, ikinci bölüm ırkçılık konusuna değiniyor. Her iki bölüm de, onları okumayı seçenek edenler için bölümlerin transkriptlerine irtibatlar içerir.

İlk bölüm mantıklı – Obama ve Springsteen harbiden de bir podcast için garip bir eşleşme gibi görünüyor. Obama, Bölüm 1’de bunu anlatıyor ve “Bruce ve ben, ikimize de çok şey veren bu ülkeyi anlamaya çalışırken kendi yollarımızda paralel yolculuklarda bulunduk.”

Spotify

Bu, Spotify’ın 2019’da Higher Ground ile yaptığı anlaşmadan çıkan ilk podcast değil. Dinleyiciler önümüzdeki haftalarda serinin sonraki altı bölümünü izleyebilecek – ikinci bir sezonun olup olmayacağı belli değil. dijital ses dosyası.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Xiaomi Redmi 8 için Android 10 yayınlandı
Xiaomi Redmi 8 için Android 10 yayınlandı

Redmi 8 kullanıcıları uzun bir süredir telefonlara Android 10 güncellemesinin gelip gelmeyeceğini merak ediyorduRedmi 8 kullanıcıları uzun bir süredir telefonlara Android 10...

WhatsApp Sizi Sinir Bozucu Gruplardan Kurtaracak
WhatsApp Sizi Sinir Bozucu Gruplardan Kurtaracak

WhatsApp günümüzde oldukça fazla kişi tarafından kullanılıyor. Öyle ki bu sayı her gün yaklaşık 300 milyonu buluyor. En popüler uygulamalardan biri olan WhatsApp, isteğiniz dışında...

İşte Dünyadaki En Hızlı İnterneti Kullanan Ülke
İşte Dünyadaki En Hızlı İnterneti Kullanan Ülke

Cable isimli bir araştırma şirketinin her yıl düzenli olarak yayımladığı "Dünyanın En Hızlı İnternet Kullanan Ülkeleri" listesi, 2019 yılı için yayımlandı. 207 ülkenin yer...