Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Spotify podcast özel için Barack Obama ve Springsteen ekibi 2021

Bruce Springsteen ve Barack Obama, Spotify için Renegades: Born in the USA isimli bir podcast özel yayınını başlatmak için bir araya geldi . Podcast, ilk ikisi geçen Pazartesi yayınlanan sekiz bölümden oluşacak. Podcast, Amerika’nın geleceğinden babalığa kadar pek çok konuya değinecek.

Renegades: Born in the USA , Obamas’ın Higher Ground Productions’ın son projesidir ve bu arada birkaç video projesi için Netflix ile de anlaşması vardır. Yeni podcast, biri “Outsiders: An Unlikely Friendship”, ötekisi “American Skin: Race in the United States” başlıklı ilk iki bölümünün 22 Şubat’ta düştüğünü gördü.

Spotify

İlk bölüm, Obama ve Bruce Springsteen’in ‘olası olmayan arkadaşlıkları’ ile ilgili konuşmasını içerirken, ikinci bölüm ırkçılık konusuna değiniyor. Her iki bölüm de, onları okumayı seçenek edenler için bölümlerin transkriptlerine irtibatlar içerir.

İlk bölüm mantıklı – Obama ve Springsteen harbiden de bir podcast için garip bir eşleşme gibi görünüyor. Obama, Bölüm 1’de bunu anlatıyor ve “Bruce ve ben, ikimize de çok şey veren bu ülkeyi anlamaya çalışırken kendi yollarımızda paralel yolculuklarda bulunduk.”

Spotify

Bu, Spotify’ın 2019’da Higher Ground ile yaptığı anlaşmadan çıkan ilk podcast değil. Dinleyiciler önümüzdeki haftalarda serinin sonraki altı bölümünü izleyebilecek – ikinci bir sezonun olup olmayacağı belli değil. dijital ses dosyası.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Son Dakika: Steam Sunucuları Birçok Bölgede Çöktü
Son Dakika: Steam Sunucuları Birçok Bölgede Çöktü

Popüler oyun dağıtım platformu Steam'in sunucuları dünyanın birçok bölgesinde çökmüş durumda. ...

16 İnç MacBook Pro, Yeni Klavye Tasarımlı İlk Cihaz Olacak
16 İnç MacBook Pro, Yeni Klavye Tasarımlı İlk Cihaz Olacak

Bu ayın başlarında yayımlanan bir rapora göre Apple, yeni MacBook Air modellerinde klavye tasarımını değiştirecekti. Bugün çıkan rapora göre ise klavye tasarımının değişeceği...

ASUS ve MSI, anakart serisi Z590’ı duyurdu 2021
ASUS ve MSI, anakart serisi Z590’ı duyurdu 2021

ASUS ve MSI, Intel’in yakında piyasaya sürülecek 11. Nesil Rocket Lake işlemcileri için Z590 anakart serisinin örtüsünü kaldırdı. Bu anakart, ay sonuna doğru kullanıma sunulacak. Yeni...